چیدمان در دکوراسیون

اصول چیدمان در دکوراسیون

بعضی از افراد با چشم تیزبین برای تزئین و طراحی به دنیا آمده اند و دیگران این مهارت را از طریق یادگیری به دست می آورند. اصول چیدمان در دکوراسیون ، به اندازه کافی ساده هستند و هر کسی می تواند آنها را یاد گرفته و اعمال کند. این اصول مواردی مانند استفاده از اشیا با رنگها و بافتهای متفاوت و با تعداد فرد ، پیدا کردن نقطه کانونی محل مورد نظر ، آگاهی و دانستن فوانین پایه ارزیابی و اندازه گیری ( مانند فاصله میز قهوه، فاصله تلویزیون، آویزان کردن پرده و تابلو)، در نظر داشتن فضای منفی( سفید) محل و انتخاب نور و روشنایی های متفاوت ( نور کلی و نور برای محل های خاص) را در بر میگیرد.

دوره اصول چیدمان در دکوراسیون داخلی به یادگیری نحوه ترکیب خلاقیت با راه حل های طراحی عملی برای ایجاد فضاهای منحصر به فرد و قدرتمند برای لذت بردن کمک کند. این دوره با نظریه های پیشرفته طراحی و تجزیه و تحلیل در ارتباط بوده و بر تجزیه و تحلیل اسکریپت به طور کلی و همچنین بررسی اصول طراحی از منظر طراح تمرکز دارد. در این دوره، دانشجویان می توانند روند برنامه ریزی، ساخت و ساز، مکانیک فضایی و همچنین تعداد زیادی عناصر طراحی و دانش پایه تزئینی را برای کمک به ایجاد فضای به یاد ماندنی بیاموزند.

چیدمان در دکوراسیون

آموزش اصول چیدمان در دکوراسیون ، زمینه بسیار هیجان انگیز و در حال تغییریست که فرصت های بی شماری را برای افرادی با توانایی های خلاقانه و فنی ارائه می دهد. تمام طراح ها بر اساس اصول مشابه کار می کنند چرا که طراحان نیاز به تجزیه و تحلیل عواملی مانند نور، عناصر ساختاری، منابع موجود، نیازهای مشتری و غیره دارند. معمولا طراحی با اهداف زیبایی شناختی و اهدافی مانند افزایش بهره وری، فروش کالاها یا بهبود سبک زندگی انجام میشود بنابراین طراحان ممکن است در زمینه خاص، سبک یا فاز طراحی داخلی تخصص داشته باشند.

مدارک موجود برای اصول چیدمان در دکوراسیون ( رشته طراحی داخلی) شامل گواهی، مدرک کارشناسی، لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد است.

ثبت نام دوره اصول چیدمان در دکوراسیون