طراحی دکوراسیون داخلی در معماری

آشنایی با طراحی دکوراسیون داخلی در معماری

برای طراحی دکوراسیون داخلی در معماری دکوراتورهای داخلی ، نیازی به آموزش رسمی یا تحصیل ندارند زیرا دکوراتورها در درجه اول بر زیبایی شناسی تمرکز می کنند. طراحان معمولا در بازسازی یا برنامه ریزی ساختاری شرکت نمی کنند. همچنینن، دکوراتورهای داخلی می تواند به مشتریان کمک کنند تا برای انتخاب سبک، ی طرح رنگی، مبلمان و خرید و لوازم جانبی تصمیم بگیرند. آنها در طراحی دکوراسیون داخلی به تغییر فضای موجود یا بازسازی فضای موجود می پردازند و با سازندگان مبلمان، طراحان وستر و دیگر متخصصان صنعت همکاری مستمر دارند.

دوره طراحی دکوراسیون داخلی در معماری، اغلب بر روی رنگ و پارچه، طرح بندی اتاق، برنامه ریزی فضا، سبک مبلمان و موارد دیگر تمرکز می کند. طراحی برای دکوراسیون داخلی ترکیبی از استعداد هنری، دانش محصول، دانش موضوعی و تئوری طراحی است که دانش پایه ای برای ایجاد فضاهای استثنایی در اختیار افراد میگذارد. در مقدمه ای بر طراحی دکوراسیون داخلی، دانشجویان اصول و عناصر طراحی را کشف و نحوه استفاده از آنها را فرا میگیرند.

طراحی دکوراسیون داخلی در معماری
طراحی دکوراسیون داخلی در معماری

برنامه آموزش طراحی دکوراسیون داخلی در معماری، دانشجویان را به سوی مسیر مجوز و حرفه ای شدن در این زمینه آماده می کند. این برنامه درسی جامع، مفاهیم و فلسفه های علوم اجتماعی را با دوره هایی در طراحی و همچنین روند های در حال ظهور در صنعت ترکیب می کند. برای ارتباط برقرارکردن با حرفه طراحی، مهارت های فنی پیشرفته مانند برنامه ریزی فضا و روشنایی نیز ضروری و لازم به نظر میرسد. دانشجویان میتوانند از طریق فرصت های کارآموزی در جریان این صنعت حرفه ای قرار گرفته و پس از به دست آوردن مهارت های حیاتی برای پرداختن به آن، به انواع مختلفی از مشاغل طراحی شامل طراحی تجاری (شرکت های بزرگ، مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی، مهمان نوازی، امکانات دولتی، آموزش و پرورش و املاک و مستغلات) تا طراحی مسکونی روی آورند.

ثبت نام دوره طراحی دکوراسیون داخلی در معماری