اصول ICDL

آموزش اصول ICDL

آموزش اصول ICDL

ICDL ،مجوز بین المللی کامپیوتر و برنامه جامع سواد کامپیوتری است که برای افزایش سطح دانش فناوری اطلاعات (IT) و افزایش مهارت در استفاده از رایانه های شخصی و رایانه های رایج برای همه شهروندان ارائه میشود. آموزش ICDLبرای صاحبان ، سازمان ها و جامعه مزیت هایی به دنبال دارد که شامل افزایش دانش و مهارت ها ، افزایش اعتماد به نفس در هنگام استفاده از کامپیوتر، بهبود چشم انداز شغلی آینده برای  افراد دارنده این گواهینامه و تحرک شغلی و فراهم کردن زمینه ای برای رفتن به آموزش سطح بالا ICT هستند.

اصول ICDL
اصول ICDL

مخاطبان این آموزش جامع، دانش آموزان نیازمند به سواد کامپیوتری ، متقاضیان ورود به کالج و دانشگاه برای شرایط پذیرش ، فارغ التحصیلانی که قصد وارد شدن به دانشگاه یا کالج را دارند و کارکنان نیازمند تجربه IT و مهارت های عملی هستند. دلیل اینکه چرا این افراد از بین مدرک های بیشمار متعدد ، به این مدرک نیاز دارند اینست که ICDL ،استاندارد جهانی مهارت های استفاده از کامپیوتر ، گواهینامه بین المللی با کیفیت بالاو تأیید شده توسط کارشناسان بین المللی سراسر جهان ، دارای استانداردهای تضمین کیفیت دقیق و مناسب برای تمام سطوح مهارت است.

ICDL  فقط میتواند مهارت های کامپیوتری را در رشته و حوزه ای که انتخاب کردید، توسعه دهد. در صورتی که به متخصص صفحات گسترده تبدیل شوید، می توانید کار آنلاین انجام دهید و  ایمیل  ارسال و دریافت کنید. همچنین، میتوانید پردازش متن و مهارت های مستند سازی را توسعه داده و تصاویر، جداول و داده ها را در اسناد وارد کنید. علاوه بر این، چگونگی ساخت ارائه و ذخیره در فرمت های مختلف، نحوه ایجاد جداول در پایگاه داده و ذخیره اطلاعات را یاد میگیرید. شما می توانید اقداماتی مانند جستجو، مرتب سازی، به روز رسانی و یا حذف در پایگاه داده ،ویرایش تصویر، ویرایش وب و همچنین نحوه برقراری ارتباطات شبکه امن، برنامه ریزی پروژه، محاسبات ابری، نحوه ایجاد تصاویر دو بعدی و نحوه مدیریت اطلاعات آنلاین را یاد بگیرید.

ثبت نام دوره ICDL