نرم افزار اندروید

آموزش توسعه نرم افزار اندروید

توسعه نرم افزار اندروید نیاز به تخصص فنی در زمینه جنبه های عملی فرایند توسعه دارد که توسعه دهندگان آن را از طریق توسعه برنامه های کاربردی مختلف یاد می گیرند؛ و هیچ تئوری ثابت برنامه نویسی هم برای تولید کد وجود ندارد.

دوره آموزش توسعه نرم افزار اندروید برای افرادی طراحی شده که با برنامه نویسی آشنا نبوده اما مایل به یادگیری این زبان هستند. شرکت کنندگان این دوره خواهند گرفت که چگونه یک پروژه Android را با Android Studio ایجاد کرده و یک نسخه از آنرا اجرا کنند. علاوه بر این، برخی از اصول ساخت برنامه های اندروید و اصول کلیدی طراحی آن آموزش داده شده ، شرکت کنندگان درک خوبی نسبت به فرایندهایی که در برنامه کاربردی اندرویدی دخیل هستند به دست خواهند آورد و با ابزار توسعه اندروید و رابط کاربر آشنا میشوند. در پایان دوره، شرکت کنندگان قادر به ساخت دو برنامه ساده هستند.

نرم افزار اندروید
نرم افزار اندروید

همچنین، دوره Android توسط گروهی از کارشناسان توسعه دهنده گوگل که برنامه های نوآورانه تلفن همراه ایجاد می کنند، آموزش داده می شود.

برنامه آموزش توسعه نرم افزار اندروید اصول توسعه برنامه اندروید را آموزش میدهد. بخش های اولیه برنامه، منابع موجود در رابط کاربری را معرفی کرده و در مورد ظاهر برنامه ها و آنهایی که بیشتر مورد استفاده اند، توضیحاتی میدهد. نتایجی که برنامه آموزش توسعه نرم افزاری اندروید به دنبال دارد شامل درک و شناخت کامل چرخه عمر برنامه و اجزای اصلی آن، ایجاد رابط کاربر گرافیکی (GUI) ، اجرای طرح کاربردی سفارشی تعریف لیست اقلام RecyclerView ، ادغام کد از یک کتابخانه پشتیبانی خارجی، برنامه ریزی کار حساس به زمان با استفاده از آلارم ها ،برنامه ریزی برنامه پس زمینه با استفاده از Scheduler Job ، طراحی و ساخت برنامه کاربردی Android ، اشکال زدایی از برنامه های اندروید با استفاده از ابزار و پلاگین های مختلف، راه اندازی و درک محیط توسعه Android هستند.

ثبت نام دوره زبان برنامه نویسی موبایل اندروید(Android)