آموزش گرافیک

کاربردهای آموزش گرافیک مقدماتی

آموزش گرافیک ، تصاویر بصری یا طرح هایی بر روی برخی از سطوح مانند دیوار، بوم، صفحه نمایش، کاغذ یا سنگ است که در زمینه اطلاع رسانی، نشان دادن یا سرگرمی کاربرد دارند. موارد استفاده آموزش گرافیک مقدماتی در هنر معاصر شامل نمایش تصویری داده ها، مانند طراحی و ساخت کامپیوتر، چیدمان و گرافیک و همچنین نرم افزار های آموزشی و تفریحی است.

طراحی گرافیک، فرآیند ارتباطات بصری و حل مسئله با استفاده از یک یا چند تایپوگرافی، عکاسی و تصویر است. این زمینه ، زیر مجموعه ای از طراحی بصری و ارتباطی محسوب می شود، اما گاهی اوقات اصطلاح طراحی گرافیک به صورت مترادف استفاده می شود.

آموزش گرافیک
آموزش گرافیک

طراحان گرافیک، نمادها، تصاویر و متن را ایجاد و ترکیب می کنند تا نمایه های بصری ایده ها و پیام ها را شکل دهند. علاوه بر این، آنها از تایپوگرافی، هنرهای تجسمی و تکنیک های صفحه بندی برای ایجاد ترکیب های بصری استفاده می کنند. موارد استفاده های رایج طراحی گرافیک عبارتند از طراحی شرکت ها (لوگو و نام تجاری)، طراحی سرمقاله (مجلات، روزنامه ها و کتاب ها)، طراحی محیط زیست، تبلیغات، طراحی وب، طراحی ارتباطی، بسته بندی محصول و نماد ها.

آموزش گرافیک مقدماتی شامل کارگاه های آموزشی، تمرینات و مفاهیم طراحی و اصول برای کمک به ایجاد اعتماد به نفس و آگاهی از دستورالعمل ها و نظریه ها و نحوه تاثیر آنها بر طرح، نوع و رنگ است. در این دوره طراحی گرافیک ، استفاده از ساختار سلسله مراتب بصری با استفاده از فضا و نوع و چگونگی اعمال طراحی آموزش داده میشود. هیچ تجربه طراحی قبلی برای این دوره لازم نبوده و برای افرادی که در زمینه های مختلف کار می کنند ، حالت آموزش پایه ای دارد. این دوره، به طور فعال به ایجاد طرح ها در یک محیط غیر کامپیوتری با مهارت هایی که به طراحی وب، برنامه ها، کمپین های بازاریابی و طرح های چاپ ترجمه می شوند،کمک میکند.

ثبت نام دوره آموزش گرافیک مقدماتی