دوره برند

آشنایی با دوره برند

آشنایی با دوره برند

برندسازی یا برندینگ چیست؟

دانشی است که با برتری دادن به یک برند باعث افزایش اعتبارر و شهرت آن شده و در بازار رقابت می شود. و می تواند منجر به فروش بیشتر و قیمت گرانتر محصولات و خدمات شود. این روش ريال روش هوشمندانه تجارت و تولید ثروت است. مفهومی فراتر از مارک و نام شرکت می باشد. برند یک واژه و نام تجاری ست که توانسته است کاملا جای خود را در ذهن عموم مردم باز کرده و در خاطر آنها هک شده است.
هدف از برند سازی آن است که به ساده ترین روش و خیلی راحت به مشتریان کمک می کند که متوجه شوند . برند چه چیزی پیشنهاد می دهد و چه چیزی آن را از سایرین متمایز می کند. فقط یک پیشنهاد فروش منحصر به فرد نیست بله ترکیبی از تمام روش هایی است که از طریق آنها با آنچه برندمان بر پایه آن استوار است.ارتباط برقرار کنید.

انواع برند:

الف – برند جمعی :
به یک جماعت قانونی تعلق دارند و دسته و گروه خاصی را که به تولید آن کالا یا خدمت می پردازند معرفی می کنند
مانند : اتحادیه شالیکاران شمال

ب- برند های تضمینی :
ممکن است توسط هر کس که بتواند کالا وخدمات خود را با استاندارد تعیین شده وفق دهد، مورد استفاده قرار می گیرند.
مانند ایزو ها

دوره برند
دوره برند

بازار کار آن :

قسمت مهمی از فرایند کسب‌وکار به حساب میاد. بنابراین برند سازی و مدیریت برند، بسیار مهمه و باید بهش دقت و توجه فراوانی بشه چون که با بازار ارتباط برقرار میکنه و در مورد کسب‌وکار و محصول به بازار و مصرف کننده اطلاعات می دهد.
اخذ گواهینامه نام تجاری یا همان «برند» یک سند معتبر با مزایای مختلف برای کسی است که آن را از اداره کل مالکیت صنعتی دریافت می کند.
ثبت برند در تمامی رشته های مشاغل مختلف با کالاهای متفاوت در زمینه های بازرگانی، تولیدی، فروشگاهی و خدمات قابل اخذ می باشد که می تواند به طور مستقیم بر روی کالای قابل عرضه اعتبار بخشی کند و انحصار و حمایت دولت را در پشتیبانی از صاحب برند را به همراه دارد.

ثبت نام دوره MBA نام تجاری و برندسازی