html

برنامه نویسی HTML

Hypertext Markup Language) HTML) ، زبان برنامه نویسی و مجموعه ای از نمادهای نشانه گذاری یا کدهای وارد شده در یک فایل برای نمایش در صفحه مرورگر وب جهانی است. و نمادهای نشانه گذاری تعیین میکنند که کلمات و تصاویر صفحه وب ، چگونه در مرورگر به کاربر نمایش داده شوند. هر کد نشانه گذاری خاص، به یک مولفه اشاره دارد (البته بسیاری از افراد نیز آنرا به عنوان برچسب میشناسند). برخی از مولفه ها هم جفت هستند و نشان دهنده این هستند که افکت های نمایش چه زمانی شروع شده و چه زمانی پایان می یابند. اچ تی ام ال، زبان برنامه نویسی است که برای قرار دادن متن، تصاویر و سایر مطالب در یک صفحه وب استفاده می شود.
دوره HTML برای هرفردی که قصد یادگیری برنامه نویسی اچ تی ام ال را دارد مناسب است. اهداف این دوره درک و ایجاد مبانی HTML ، استفاده از جداول برای طراحی صفحه وب، شناسایی انواع مختلف پیوندهای اچ تی ام ال که برای هدایت یک صفحه وب و وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند ، یادگیری چگونگی اضافه کردن تصاویر به صفحه وب و درک اهمیت وزن صفحه و سرعت دانلود و درک پالت ایمن وب و استفاده از صفحات سبک برای کنترل ظاهر صفحه وب میشود.

html
html

همچنین، می توان از زبان برنامه نویسی HTML به عنوان سرگرمی و یا برای ساخت وب سایت شخصی یا تجاری استفاده کرد.علاوه بر این، توصیه می شود که برای داشتن وب سایت دینامیک، اچ تی ام ال را به همراه جاوا اسکریپت بیاموزید.
برنامه آموزش مقدماتی اچ تی ام ال ، کلاس های مختلف اچ تی ام ال و دوره های آموزشی CSS را ارائه میدهد و بهترین برنامه آموزشی برای طراحی وب یا توسعه وب های جدید است. این برنامه شامل دوره دو روزه آموزش اچ تی ام ال شامل تمرینات عملی با مرور کلی HTML و CSS و ابزار لازم برای ساخت و نگهداری وب سایت ها میشود. همچنین، این برنامه به بهترین روش ها از جمله شناخت چگونگی توسعه مرورگرها و دستگاه های چندگانه تأکید میکند.

ثبت نام دوره آموزش زبان برنامه نویسی اچ تی ام ال، سی اس اس(HTML, CSS)