دوره های آموزشی ICDL

دوره های آموزشی ICDL

دوره های آموزشی ICDL

ICDL ، گواهی نامه بین المللی کامپیوتر در کشورهای غیر اروپایی ست که نشان دهنده میزان مهارت و سواد استفاد از کامپیوتر است. این گواهینامه معادل گواهینامه ECDL است و برای کشورهای اروپایی صادر میشود. آموزش و یادگیری ICDL برای افراد، شرکت ها و مربیان مزیت هایی به همراه دارد که عبارتند از آموزش و آزمایش مهارتهای کامپیوتری با کیفیت بالا، یادگیری آنچه برای الزامات شغلی نیاز هست و اضافه کردنش به پروفایل، طراحی و پشتیبانی توسط کارشناسان سراسر جهان، به دست آوردن استاندارد بین المللی، مناسب بودن برای طیف گسترده ای از مهارت ها، به روز و مرتبط بودن .

دوره های آموزشی ICDL
دوره های آموزشی ICDL

دوره های آموزشی ICDL شامل هفت دوره ورد، اکسل، پاورپوینت، اکسس، اینترنت، IT، ویندوز میشود. ورد ، نرم افزار گرافیکی پردازش کلمات است که برای نوشتن استفاده میشود. اکسل، نرم افرای صفحه گسترده ایست که برای رسم جدول، گرافیک و محاسبه طراحی شده است. اکسس ، نرم افزار سیستم مدیریت داده است که مستقیما به داده های ذخیره شده در یک اپلیکیشن مرتبط میشوند. پاوروینت، نرم افزار ارائه ست که به همراه نرم افزارهای ورد و اکسل کارایی خوبی دارد.

دریافت مدرک ICDL دارای مزایای بی شماری برای صاحبان آن، سازمان ها و جامعه است که از جمله آن میتوان به افزایش دانش و مهارت های ضروری ICDL و آمادگی برای شغل های مهم تر، افزایش اعتماد به نفس در استفاده از کامپیوتر ، بهبود چشم انداز شغلی ، ترویج و تشویق سواد کامپیوتری، افزایش سطح دانش در مورد فناوری اطلاعات و سطح توانایی در استفاده از آن ، استفاده از رایانه های شخصی و برنامه های کامپیوتری رایج برای همه شهروندان ، تعمیم دادن این آموزش برای استفاده از دیگر نرم افزارهای کاربردی و ساده ، افزایش بهره وری تمام کارکنان دارای مدرک ، ایجاد بازده بهتر و سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات اشاره کرد.

ثبت نام دوره icdl