دوره آموزشی icdl

آشنایی با دوره آموزشی ICDL

دوره آموزشی ICDL گواهینامه بین المللی مهارت های رایانه ای است که استاندارد مهارت ها و شایستگی های لازم برای استفاده از رایانه و برنامه های رایانه ای رایج را تعریف می کند. این مجموعه، طیف گسترده ای از ماژول ها شامل Essentials کامپیوتر، پردازش و پردازش و فناوری اطلاعات را ارائه می دهد اما داوطلبان فقط در ماژول هایی امتحان میدهند که به نیازهای آموزشی و الزامات حرفه ای شان مرتبط باشند.

گواهینامه ICDL به کارکنان ماهر سازمان امکان میدهد تا به طور موثرتری از تکنولوژی استفاده کرده و بهره وری و رقابت را افزایش دهند و در عین حال به اهداف عملیاتی شان دست یابند. مزایای مهارت های دیجیتالی ICDL برای مربیان و دانش آموزان اینست که دانش آموزان با استفاده از مهارت های ICDL از یک تجربه آموزشی غنی شده لذت برده و برای زندگی، کار و یادگیری بیشتر آماده شوند. در حال حاضر، توانایی استفاده از کامپیوتریک مهارت ضروری زندگی است که به بهبود زندگی شخصی و حرفه ای منتهی میشود.

دوره آموزشی icdl
دوره آموزشی icdl

برنامه دوره آموزشی icdl ، برای ایجاد مهارت های کامپیوتری ضروری و لازم طراحی شده و راه حل آموزشی را برای افرادی که به دنبال گواهینامه ICDL هستند فراهم میکند. محتوای این برنامه مواردی مانند پردازش کلمات، مفاهیم فناوری اطلاعات (IT)، بانک اطلاعات، صفحات گسترده، کامپیوتر و مدیریت فایل ها، ارائه واطلاعات و ارتباطات را در بر میگیرد. صدور گواهینامه ICDL می تواند به زندگی حرفه ای افراد کمک کند تا جذابیت بیشتری برای کارفرمایان داشته باشد؛ و البته توانایی برقراری ارتباط و دسترسی به اطلاعات و خدمات نیز افزایش می یابد.

دوره آموزشی icdl در سه سطح مقدماتی (برای افرادی که تجربه کار با کامپیوتر ندارند) ، متوسط (برای توسعه مهارتهای روزمره زندگی) و پیشرفته (برای اثبات داشتن دانش مورد نیاز برای نجام کاری خاص) ارائه میشود. ICDLاز طیف وسیعی از ماژول ها تشکیل شده است که هرکدام، برنامه عملی ای از مهارت ها و زمینه های دانش به روز را فراهم می کنند که توسط آزمون قابل تایید هستند. ICDL زمینه تکمیل مهارت های رایانه ای در حوزه های موضوع انتخابی و در سطح مورد نظر را به وجود می آورد.

ثبت نام دوره icdl