اصول Icdl

اصول Icdl چیست ؟

اصول Icdl چیست ؟

مدرک icdl  گواهینامه پایه ای کار با کامپیوتر است که توسط موسسه icdl  در ایرلند صادر میگردد.مزایای دریافت گواهینامه قابل ارائه ادارات سازمانها داخلی و خارجی بعنوان یک مدرک معتبر جهت استخدام ، بزرگترین مدرک شناخته شده است.

اهداف اصلی اصول Icdl

  • پرورش یادگیری کامپیوتر برای همه علاقمندان-سطح صلاحیت فنی استفاده از کامپیوترهای شخصی و کاربردی برای همه افراد
  • افزایش بهره وری تمام کاربران که در کاراشان نیاز به استفاده از کامپیوتر دارند.
Icdl
Icdl

ارتقاي سطح كارايي در شركت هامهارت هفتگانه عبارتند از:

1- اطلاعات پایه درباره تکنولوژی اطلاعات (مبانی کامپیوتر)

2- استفاده از رایانه و مدیریت فایلها (ویندوز xp) میتوانید با اموزش کار با ویندوز تنظیمات اصلی و دلخواه خود را در سیستم به راحتی انجام دهید. همچنین کار با مدیریت فایل های رایانه ای خود را از جمله حذف انتقال کپی و …. انجام دهید.

3- واژه پرداز (word)داوطلبان این دوره از آموزش می توانند مفهوم کاربرد روزانه (ایجاد ویرایش قالب بندی  کار با تصاویر جدول بندی و …) فرا گیرند.

4- صفحات گسترده (Excel)می توانید فرمول های مقدماتی ریاضی و کاربردی را ایجاد کنید.

5- بانک اطلاعاتی (Access)با مفهوم پایگاه داده در رایانه آشنا می شویم و همچنین می توانیم حالت مقدماتی جداول پایگاه داده ای یا پرس و جوهای مقدماتی را ویرایش کنیم.

6- ارایه مطالب (power point) ابزارهای ارایه مطالب رایانه به خصوص نرم افزار پاورپوینت به خوبی یاد بگیرند. در صورت امکان ایجاد اسلایدهاو ویرایش و قالب بندی متن ها و تصاویر درون آن را داشته باشند . همچنین به بهترین شکل از امکانات این نرم افزار بهره مند گردند.

7- اینترنت (Internet) با محتوای اینترنت و شاخص های امنیتی آشنا می شوید. به طوری که  جستجوهای اینترنتی و کار با صفحات اینترنتی را به نحو احسن انجام دهید. پست الکترونیکی تحت وب هم جز اینترنت است که به راحتی می توانید نامه های اینترنتی را ارسال دریافت و …. بپردازید.

ثبت نام دوره icdl