سی شارپ

سی شارپ (#c) چیست ؟

زبان برنامه نویسی سی شارپ (#c) ، ترکیبی از C و C ++ است که توسط مایکروسافت توسعه یافته و برای رقابت با زبان جاوا سان طراحی شده است. سی شارپ (#c) ، زبان برنامه نویسی شی گرا است که همراه با سرویس های وب مبتنی بر XML در پلت فرم NET برای بهبود بهره وری در توسعه برنامه های وب استفاد میشود. سی شارپ (#c) دارای نوعی ایمنی، اعلام ساده، پشتیبانی از نسخه و پشتیبانی از مقیاس پذیری و سایر ویژگی هایی است که راه حل های در حال توسعه را به ویژه برای COM + و سرویس های وب سریع تر و آسان تر می کند.
دوره (#c) ، بسیاری از تکنیک ها و فن آوری های مورد استفاده در برنامه های دسکتاپ و سازمانی مدرن را معرفی میکند که از جمله میتوان به ایجاد انواع داده های جدید، مدیریت رویدادها، برنامه نویسی رابط کاربری، دسترسی به پایگاه داده، انجام عملیات به صورت یکپارچه، ادغام با کد مدیریت نشده، ایجاد ویژگی های سفارشی ورمزگذاری و رمزگشایی داده ها اشاره کرد. این دوره، مقدمه ای برای برنامه نویسی شی گرا در #c ارائه می دهد که بر ویژگی های زبان پشتیبانی شده توسط چارچوب نت تمرکز دارد .

سی شارپ
سی شارپ

در طی برنامه آموزش سی شارپ (#c) ، دانشجویان یاد می گیرند که چگونه کد نویسی کرده و از آن برای انواع مختلفی از سخت افزار و سیستم های عامل سیستم بهره ببرند. دانشجویان باید به مهارت های توسعه کدهای رویه ای برای دستگاه های کم قدرت و اختصاصی مسلط باشند. اکثر کالج ها، دانشگاه ها و مراکز آموزش مهارت ها سه کلاس برنامه نویسی سی شارپ را ارائه می دهند که شامل مبتدی (این سطح بر ظرفیت ها، عملکرد و محدودیت های زبان تمرکز دارد)، متوسط ( معمولا دانشجویان این سطح، آشنایی کمی با برنامهای، C ++، و C #دارند) و با تجربه است.

ثبت نام دوره آموزش برنامه نویسی شی گرا ویژوال سی شارپ (#Visual C)