ماساژ یومی هو

ماساژ یومی هو چیست؟

ماساژ یومی هو ، تکنیک درمانی ژاپنی است که هدف آن ارتقاء توانایی بدن از طریق تنظیم بدن با طبیعت است و بر اساس اقدامات دستی و عملی انجام میشود. این ماساژ ، به حفظ یا بهبود سلامتی کمک کرده و شامل حدود 100 مانور در کل بدن بیمار است. و همچنین به عنوان روش اصلاح استخوان های لگن ، طب فشاری یا ماساژ ویژه سایونجی شرقی شناخته شده است.

هدف از درمان یومی هو، بازگرداندن تعادل بدن توسط دستکاری و تنظیم اتصالات سینوویال لگن و مفصل ساکرولیایک است که بخش های مرکزی بدن و ستون فقرات بوده و زمینه فعال کردن و آرام سازی عضلات و بافت همبند را فراهم میکنند.

ماساژ یومی هو
ماساژ یومی هو

استفاده از ماساژ یومی هو موجب تقویت عملکرد کل بدن ، کاهش سلولیت و چین و چروک ، کاهش رگهای واریسی، بهبود حافظه، بهبود هضم غذا، ، بهبود گردش خون، تسکین تنش عضلات، بهتر شدن کیفیت خواب ، تقویت سیستم ایمنی و کاهش خستگی میشود. یومی هو شامل اثر حفظ سلامتی از طریق بازگرداندن تقارن بدن، آرام کردن ماهیچه ها و هماهنگ کردن انرژی های مریدین است و پس از درمان، بیمار احساس پر انرژی تر، فعالتر و آرام تر بودن دارد زیرا درد و ناتوانی کاهش یافته است.

آموزش ماساژ یومی هو شامل استفاده هدفمند از مجموعه پیچیده ای از روش های عملی و تمرینات فیزیکی به منظور بازگرداندن تعادل کارکردی ارگانیسم انسان است. در نتیجه این ماساژ، طیف متنوعی از اختلالات که می تواند هر دو بیماری حاد و مزمن را به وجود آورد، حذف کرده یا بهبود میدهد . اگرچه ماساژ یومی هو روشي است كه عمدتا برای پيشگيری مورد استفاده قرار مي گيرد، اما هنوز هم به عنوان درمان شناخته مي شود زيرا هدف اصلي آن درمان يا كاهش علل اختلالات های عملكردی است كه با گذشت زمان منجر به رنج های مزمن می شوند.

ثبت نام دوره ماساژ یومی هو