آموزش ICDL

آموزش ICDL

آموزش ICDL (مدرک بین المللی کامپیوتر)، استاندارد بین المللی در صدور گواهینامه مهارت های اصلی دیجیتال بوده و برای افراد غیر اروپایی در نظر گرفته شده است.

برنامه ICDL مهارت ها و شایستگی های لازم برای استفاده از رایانه و اپلیکیشن های رایانه های رایج را تعریف می کند. این مجموعه طیف گسترده ای از واحد ها شامل ملزومات کامپیوتر، پردازش و فناوری اطلاعات را ارائه می دهد. معمولا داوطلبان آزمونها را در جدول های مرتبط با نیاز حرفه ای و آموزشی شان امتحان داده و گواهینامه مرتبط دریافت میکنند. این گواهینامه منقضی نشده و نشان دهنده مهارتهای شماست.

دوره ICDL شامل دوره های Microsoft Windows ، Microsoft Office Access ، Microsoft Office power point ، Microsoft Office word ، Microsoft Office Excel ، IT و اینترنت میشود.

آموزش ICDL
آموزش ICDL

دوره آموزشی ICDL که به منظور اطمینان از ارتباط با جهان کار و پیشرفت تکنولوژی، توسط هیئت کارشناسان طراحی و مرتبا به روز شده است مفاهیم کلیدی محاسبات و کاربردهای عملی آنها را در محل کار و جامعه در بر میگیرد. این برنامه آموزشی شامل هفت واحد است باید قبل از اعطای گواهینامه ICDL گذرانده شود. واحدها عبارتند از: مفاهیم پایه ای فناوری اطلاعات ، استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها ، پردازش ورد ، صفحات گسترده ، بانک اطلاعاتی ، ارائه ، اطلاعات و ارتباطات.

در حال حاضر، توانایی استفاده از رایانه یک مهارت ضروری زندگی محسوب میشود. و مهارت های دیجیتالی ، این امکان را برای همه افراد فراهم میکنند تا به شناخت و استفاده از تکنولوژی ،زندگی شخصی و حرفه ای شان را بهبود دهند. آموزش ICDL و صدور گواهینامه آن، به زندگی حرفه ای شما کمک کند تا با افزایش برقراری ارتباط و دسترسی به اطلاعات و خدمات برای کارفرمایان جذاب تر باشید. علاوه براین ، آموزش ICDL مزیت هایی مانند افزایش اشتغال، قابلیت شغلی و اعتماد به نفس خود، کسب مهارت های دیجیتالی و دسترسی به طیف وسیعی از اطلاعات و خدماتی به همراه دارد.

گواهینامه کامپیوتر اروپایی (ECDL) ، که در کشورهای غیر اروپایی با عنوان مدرک بین المللی کامپیوتر (مدرک ICDL) شناخته می شود، برنامه صدور گواهینامه سواد کامپیوتری است که توسط سازمان غیرانتفاعی ECDL ارائه شده است. به غیر از نام این دو مدرک، هیچ تفاوتی بین ECDL و ICDL وجود ندارد و معادل یکدیگر هستند.

ثبت نام آموزش ICDL