ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی چیست ؟

ماساژ تایلندی از کشش غیر فعال و فشار ملایم و خطوط انرژی بدن برای افزایش انعطاف پذیری، تسکین عضلات و تنش مشترک و تعادل سیستم های بدن استفاده میکند. این ماساژ به طور معمول با استفاده از حرکات فشاری ریتمیک دست یا انگشتان به بافت های عضلانی هدایت می شود. ماساژ تایلندی می تواند آرامش بخش و انرژی بخش باشد بنابراین برای افرادی که میخواهند پس از ماساژ فعال باشند، انتخاب خوبی است. در این ماساژ ، فرد در حالتهای نشسته، خوابیده یا به پلو قرار گرفته و درمانگر از انواع مختلف تکنیک استفاده میکند؛ و به هر حال، بین فرد و درمانگر تماس بدنی وجود داشته و عضلات فشرده، کشیده و تکان می خورند.

ماساژ تایلندی
ماساژ تایلندی

ماساژ منافع و مزیت های فراوانی دارد و با استفاده از فشار ملایم بر روی خطوط انرژی و کشش یوگا مانند به استحکام تمام بدن در سطح عمیق تر کمک میکند. این ماساژ به کاهش سطح استرس فرد کمک کرده و گردش خون را بهبود می دهد، انعطاف پذیری افراد را افزایش داده و موجب می شود تا دامنه حرکت وسعت پیدا کند. این دامنه وسیع تر حرکت و انعطاف پذیری باعث کاهش استرس و فشار عضلات شده و از حادثه و سقوط جلوگیری می کند.

برنامه آموزش ماساژ تایلندی به کارآموزان امکان میدهد تا مجموعه جامعی از دانش و آموزش متناسب را برای انجام ماساژ تایلندی بر روی افراد بدست آورند. آنها یاد می گیرند چگونه بیماری های مختلف بر بدن انسان تاثیر گذاشته و چگونه می توانند از طریق تمرین این ماساژ درمانی، به کاهش بیماری کمک کنند .این برنامه، شامل تاریخچه دقیق این ماساژ و ریشه های آن، ویژگی ها و مزایای ماساژ سنتی تایلندی، خطوط سن یا انرژی و چگونگی استفاده از آن در ماساژ ، درسهای عملی و نظری ماساژ بافت نرم و دستورالعمل های دقیق و توضیح ماساژ تایلندی میشود.

ثبت نام دوره ماساژ تایلندی