SQL Server

SQL Server چیست ؟

SQL Server چیست ؟

Microsoft SQL Server ، سیستم مدیریت پایگاه داده ارتباطی ست که توسط مایکروسافت توسعه یافته است. این محصول ،به عنوان سرور پایگاه داده، نرم افزاری است که عملکرد اصلی ذخیره و بازیابی داده ها را طبق درخواست های برنامه های کاربردی دیگر انجام میدهد که ممکن است بر روی یک رایانه یا رایانه های دیگر در یک شبکه (از جمله اینترنت) اجرا شود. ومایکروسافت حداقل دوازده نسخه متفاوت از SQL را در اختیار مخاطبان مختلف قرار داده است.

دوره آموزش SQL Server برای مبتدیانی که مایل به طراحی و پیاده سازی پایگاه داده با Microsoft SQL Server هستند طراحی شده است. این دوره آموزشی حضوری بوده و مباحث پایه های پایگاه داده ارتباطی، طراحی پایگاه داده، زبان پرس و جو ساختاری (SQL) و مدیریت پایگاه داده را پوشش می دهد. مهارت های مورد نیازبرای دوره شامل دانش محاسباتی اولیه و آشنایی با مفاهیم پایگاه داده رابطه ای است. این دوره شرکت کنندگان را برای امتحان صدور گواهینامه مایکروسافت فناوری (MTA) آماده خواهد کرد.

SQL Server
SQL Server

برنامه آموزش SQL برای مدیران پایگاه داده با تجربه (DBA) و توسعه دهندگان طراحی شده است. این برنامه آموزش بر مبانی سیستم مدیریت پایگاه داده پیشرفته تمرکز دارد. این برنامه درک مفیدی از ابزارها و مفاهیم SQL به شرکت کنندگان خواهد داد و آنها را قادر می سازد تا برنامه های سازمانی را توسعه دهند که به شدت با موتور پایگاه داده SQL ارتباط برقرار کرده و از آنها استفاده می کنند. علاوه بر این، چگونگی بهره برداری از قابلیت های جدید SQL Server 2008 – از جمله عملکرد جدید، مقیاس پذیری، مدیریت پذیری و پیشرفت – نیز جزء مواد آموزش هست.
توسعه دهندگان SQL به طور معمول نیاز به مدرک لیسانس در علوم رایانه و چندین سال تجربه در زمینه توسعه پایگاه داده و مدیریت دارند. صدور گواهینامه Microsoft SQL Server داوطلبانه است و می تواند چشم اندازهای حرفه ای را بهبود بخشد.

ثبت نام دوره نرم‌ افزار سیستم مدیریت بانک‌ های اطلاعاتی اسکیوال سرور SQL Server