اصول SQL Server

آشنایی با اصول SQL Server

آشنایی با اصول SQL Server

SQL Server، سیستم مدیریت پایگاه داده ارتباطی ست ، RDBMS، که از طیف گسترده ای از پردازش تراکنش، برنامه های کاربردی هوشمند و تجزیه و تحلیل در محیط های شرکت فناوری اطلاعات پشتیبانی می کند و یکی از سه تکنولوژی پایگاه داده پیشرو محسوب میشود.

دوره آموزش SQL Server ، به بررسی عمیق برنامه نویسی مایکروسافت SQL سرور میپردازد. شرکت کنندگان این دوره، ویژگی های پیشرفته SQL Server را فرا میگیرند تا با پایگاه داده و سایر برنامه ها ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، تکنیک های پیشرفته ای مانند مکان های پایگاه داده راه اندازی شده و روش های ذخیره ، SQL Server Data Tools و SQL Server Reporting Services نیز ارائه شده ؛ وشرکت کنندگان، دانش و مهارت های لازم برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل، تفسیر و ارائه اطلاعات را از منابع مختلف بدست می آورند.

اصول SQL Server
اصول SQL Server

دوره آموزش SQL Server ،تمام مهارت های Transact-SQL را که توسعه دهندگان برای ایجاد پایگاه داده مانند جداول، نمایش ها، روش ها و توابع راه اندازی شده در SQL Server نیاز دارند، آموزش می دهد. برخی اهداف دوره شامل مرور اجمالی SQL Server Management Studio و Transact-SQL ،محاسبه اطلاعات ،درج، به روز رسانی و حذف داده ها، بازیابی اطلاعات از جداول، زیرمجموعه ها وکار با انواع داده ها وروش و توابع میشود.

آموزش SQL Serverاهدافی مانند ساخت و مدیریت پایگاه های SQL Server ، بازیابی و دستکاری داده ها با استفاده از پرس و جوهای SQL ، ادغام SQL Server با NET، Microsoft Office و XML،ایمن سازی و نظارت برپایگاه داده ها، تکرار داده ها بر روی سرور های متعدد با تکرار ادغام و تبدیل داده ها به اطلاعات استراتژیک با استفاده از فرآیندهای اطلاعات کسب و کار را دنبال میکند.

توسعه دهندگان SQL به طور معمول نیاز به مدرک لیسانس در علوم رایانه و چندین سال تجربه در زمینه توسعه پایگاه داده و مدیریت دارند. همچنین، صدور گواهینامه Microsoft SQL Server داوطلبانه است و می تواند چشم اندازهای حرفه ای را بهبود بخشد.

ثبت نام دوره نرم‌ افزار سیستم مدیریت بانک‌ های اطلاعاتی اسکیوال سرور SQL Server