solidworks

نرم افزار solidworks چیست ؟

solidworks ، نرم افزار کامپیوتری مدل سازی (CAD) و مهندسی کامپیوتر (CAE) است که در ویندوز اجرا می شود. solidworks ، نرم افزاریست که در طول فرایند طراحی مورد استفاده قرار میگیرد زیرا ابزار تحلیلی کارآمدیست که به طراح امکان تجسم رفتارهای محصول در شرایط عملیاتی مختلف را می دهد.
دوره سالیدورکس ، رویکرد وظیفه یا فرایند محور است که بر فرایندها و روشهای انجام وظایف تاکید دارد. در این دوره، این نرم افزار به عنوان ابزار طراحی 3D معرفی شده و تهیه، بازایابی و اصلاح نقشه های 3D و طرح بندی با استفاده از دستورات solidworks پایه را پوشش می دهد. این دوره ، شامل مهارت های مورد نیاز برای ایجاد مدل های پارامتری قطعات و مجموعه ها و طرح بندی ها میشود. بعد از دوره، دانشجویان قادر خواهند بود مدل های سه بعدی ایجاد کرده، مجموعه های سه بعدی را با استفاده از چند مدل بسازند و از استانداردهای صنعتی در تهیه نقشه های فنی مکانیکی استفاده کنند.

solidworks
solidworks

محتوای برنامه آموزشی سالیدورکس شامل مدل ماژول پایه، ماژول ابزار طرح، تغییر ماژول طرح، تعدیل ماژول مدل پیشرفته، ماژول هندسه مرجع ، ماژول تغییرات جرئی، ماژول پیشرفته مدل جرئی، ماژول بلاک، ماژول جفت پیشرفته، ماژول مدل سازی درون محیطی، استفاده از ماژول جداول طراحی ، ابعاد ماژول و اضافه کردن ماژول علامت گذاری عمومی میشود. نرم افزار solidworks برای طراحان ودیگر افراد با تخصص های مختلف مزایایی دارد که از جمله آنها میتوان به کارایی طرح های 3D و امکان تصویر سازی طرح در دنیای واقعی، از بین رفتن نیاز به ترجمه فایل ها از یک سیستم به یک دیگر، کاهش زمان و به حداقل رساندن احتمال خطا، تحلیلی ، یکپارچه و اتوماسیون بودن طراحی برای کمک به تحریک رفتارهای فیزیکی مانند سینماتیک، دینامیک و انحراف مناسب همه نوع طراحی وسهولت یادگیری و استفاده از این نرم افزار اشاره کرد.
گواهینامه solidworks معیار اندازه گیری دانش و مهارت کار با نرم افزار solidworks است.

ثبت نام دوره نرم افزارمدلسازی جامدات سالید ورکس(SolidWorks)