نرم افزار Revit 2017

نرم افزار Revit 2017 چیست؟

نرم افزار Revit 2017 ، نرم افزار مدل سازی اطلاعات است که برای بسیاری از حرفه ها از جمله معماران، مهندسان سازه، طراحان و پیمانکاران استفاده می شود. Revit محصول Autodesk است و کار با نقشه های مهم AutoCAD را ساده و آسان میکند. Revit این امکان را فراهم میکند تا از مدل های معماری و ساختار موجود در 3D برای ساختن طرح ها استفاده کنید، طرح های سطح 2D و نقشه ها را بسازید، اجزای داخلی مدل موجود در 3D را مدلسازی کرده و طرح هایی را برای اهداف بعدی برنامه ریزی کنید.
دوره Revit 2017 ، طیف گسترده ای از موضوعات پیشرفته در Revit Architecture را پوشش می دهد. و شرکت کنندگان این دوره، در مورد طراحی سایت، تکنیک های رندر پیشرفته، تمرینات عملی، گزینه های phasing و طراحی و ایجاد اجزای سفارشی یاد می گیرند.

نرم افزار Revit 2017
نرم افزار Revit 2017

نرم افزار Revit 2017 که توسط معماران، مهندسان سازه، پیمانکاران و طراحان مورد استفاده قرار می گیرد، به ایجاد اجزای سه بعدی و پایگاه اطلاعاتی جامع از مدل ساختمان کمک می کند. این نرم افزار شامل Revit BIM، Revit Architecture، Revit MEP و Revit Structure است که به طور گسترده ای مورد استفاده هستند. دانشجویان بعد از اتمام دوره میتوانند ، با استفاده نرم افزار طرح های ساخت 2D بسازند، دادههای اطلاعات ساختمان را از یک مدل Revit استخراج کنند واز آن برای معماری، عمران، ساختمانی و MEP بهره بگیرند.
برنامه آموزش Revit 2017 ، برای معرفی رابط کاربر و اجزای اصلی ساخت ،آشنایی با ابزار مورد نیاز برای ایجاد، اصلاح، تجزیه و تحلیل و ثبت مدل مدل پارامتری به دانشجویان معرفی میشود. موضوعات تحت پوشش این برنامه شامل معرفی نرم افزار Autodesk Revit،ابزار نقاشی و ویرایش اولیه، راه اندازی سطوح و شبکه ها، شروع یک پروژه ساختاری بر اساس لینک، اضافه کردن ستون ها و دیوارهای ساختاری، بنیادها و اسلوب ساختاری، تقویت سازه، مدل های تحلیلی و بارگذاری، شیوه های پروژه برای تقویت یادگیری واسناد ساختمانی میشوند.

ثبت نام دوره آموزش نرم افزار طراحی نقشه های معماری رویت(Revit 2017)