مایکروسافت ورد

مایکروسافت ورد چیست

مایکروسافت ورد یا MS-WORD (اغلب به نام Word شناخته میشود) برنامه پردازش متن گرافیکی است که کاربران با استفاده از آن تایپ میکنند. این برنامه توسط شرکت کامپیوتری مایکروسافت ساخته شده و هدف آن اینست که کاربران بتوانند اسناد شان را تایپ و ذخیره کنند. همانند سایر پردازنده های کلمه، ورد نیزبرای ایجاد اسناد، املا و گرامر چک، شمارش تعداد کلمات، قرار دادن تصاویر در اسناد، کدهای ویژه، صفحات وب، نمودارها وجداول ، نمایش مترادف کلمات و خواندن متن مفید است.
دوره های مایکروسافت ورد شامل آموزش جدیدترین ویژگی های ورد، ایجاد، ویرایش و ذخیره سند، قالب بندی متن وپاراگرافها کار با جداول، ستون ها و دیگر ویژگی های قالب بندی، گرافیک، WordArt، نمودار و روند متن، قالب سند، ویژگی های پیشرفته شامل ادغام ایمیل، ماکروها و نسخه های سند و ابزارهای صحیح میشوند.

مایکروسافت ورد
مایکروسافت ورد

مایکروسافت ورد، برنامه آموزشی مهمی است که میتوان با استفاده از آن، پرونده های خام را به اطلاعات معنی دار پردازش کرد. علاوه براین، معلمان و دانش آموزان میتوانند ازمایکروسافت ورد برای ایجاد شیوه های ابتکاری جدید یادگیری و تدریس بهره بگیرند. مایکروسافت و مایکروسافت ورد به دانش آموزان کمک می کند تا مطالب و شیوه های آموزشی را در مدرسه و دانشگاه سریع ترو با کیفیت بالاتر منتقل کنند.
آموزش مایکروسافت ورد به شما امکان می دهد تا از آن برای موارد: ایجاد و ویرایش اسناد شخصی و تجاری مانند نامه ها، گزارش ها، فاکتورها، ایمیل ها و کتاب ها، طراحی اسناد مختلف مانند رزومه یا کارت دعوت ، ذخیره و استفاده مجدد از محتوای آماده شده و عناصر فرمت مانند صفحات جلویی و ستون های فرعی ، ایجاد نامه ها و سربرگ ها برای اهداف شخصی و تجاری و ایجاد اسناد کسب و کار دارای گرافیک های مختلف از جمله تصاویر، نمودار ها و نمودار ها استفاده کنید.
گواهینامه مایکرو سافت ورد ( MOS) اثبات می کند که شما در مهارت های پیشرفته برنامه های مایکروسافت آفیس تجربه کافی دارید. صدور گواهینامه بیشتر برای کسانی که به محل کار جدید وارد شده اند مفید است، زیرا ثابت می کند که شما می توانید وظایف تان را در سطح بالاتر انجام دهید.

ثبت نام دوره نرم افزار واژه پرداز ورد Word