مایکروسافت پاورپوینت

مایکروسافت پاورپوینت چیست

مایکروسافت پاورپوینت ، نرم افزارقدرتمند ارائه شرکت مایکروسافت است. این نرم افزار، جزء استاندارد نرم افزار مجموعه مایکروسافت آفیس بوده و همراه با ورد، اکسل و دیگر ابزارهای بهره وری آفیس در یک دسته قرار میگیرد. است. این برنامه از اسلایدها برای انتقال اطلاعات مملو از چند رسانه ای استفاده می کند. اصطلاح اسلاید به پروژکتور اسلاید قدیمی اشاره میکند که امروزه با این نرم افزار جایگزین شده است.
در برنامه آموزشی پاورپوینت، شرکت کنندگان یاد میگیرند که چگونه پاورپوینت ارائه کنند. فعالیت های این جلسه شامل چگونگی ایجاد یک اسلاید، اضافه کردن محتوا (متن، گرافیک، اشیاء و تصاویر) برای ارائه یک نمایش است. نتایج این ارائه، بررسی مفاهیم ارائه اسلاید شو و بررسی محیط مایکروسافت آفیس پاورپوینت، ایجاد یک ارائه جدید،اصلاح مضامین ارائه شده، اضافه کردن متن به اسلاید،اضافه کردن اسلایدهای جدید به ارائه، قرار دادن و تغییر جدولها و نمودارها،اضافه کردن صدا و ویدئو به ارائه اسلایدو درج و ویرایش انیمیشن ها و انتقال اسلاید هستند.
دوره هایی که شرکت کنندگان باید برای یادگیری اکسل بگذرانند شامل آموختن ویژگی های جدید پاورپوینت، ایجاد سخنرانی با پاورپوینت، قالب بندی و سازماندهی اسلایدهای پاورپوینت، کار با گرافیک، جداول و نمودار،اضافه کردن چندرسانه ای و ارائه SmartArt وادغام با فایل های مایکروسافت آفیس است.

پاورپوینت
پاورپوینت

آموزش و استفاده ازبرنامه مایکروسافت پاورپوینت آسان بوده و ابزاربسیار قدرتمندی برای ارائه است. علاوه براین، پاورپوینت به عنوان ابزاری برای همکاری، دسترسی آسان و یا توانایی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات فراتر از جلسه اولیه گزینه خوبی ست. این برنامه حتی میتواند با تغییر زاویه نگاه از گوینده به طرف صفحه، به کاهش اضطراب صحبت کردن کمک کند. فقط انتظار نداشته باشید این فناوری جایگزین مهارتهای گفتاری صدا وصحبت کردن پویا شود.
گواهینامه مایکرو سافت ( MOS) اثبات می کند که شما در مهارت های پیشرفته برنامه های مایکروسافت آفیس تجربه کافی دارید. صدور گواهینامه بیشتر برای کسانی که به محل کار جدید وارد شده اند مفید است، زیرا ثابت می کند که شما می توانید وظایف تان را در سطح بالاتر انجام دهید.

ثبت نام دوره نرم افزار پاورپوینت