برنامه نویسی HTML

برنامه نویسی HTML چیست ؟

برنامه نویسی HTML ، زبان نشانه گذاری و استاندارد برای ایجاد صفحات وب و برنامه های کاربردی وب است. این زبان برنامه نویسی با استفاده از Cascading Style Sheets) CSS) و جاوا اسکریپت ، مجموعه سه تایی فناوری های اساسی برای وب جهانی را تشکیل میدهند. به طور معمول، مرورگرهای وب اسناد HTML را از یک سرور وب یا از ذخیره سازی محلی دریافت کرده و آنها را به صفحات وب چند رسانه ای تبدیل میکنند.HTML نیز ساختار صفحه وب را به لحاظ معنایی توصیف کرده و اساسا برای برای ظاهر سند از کلید ها ونشانه های خاص استفاده میکند. علاوه بر این، از این زبان برنامه نویسی برای قرار دادن متن، تصاویر و سایر مطالب در یک صفحه وب استفاده می شود و تقریبا بنیاد هر صفحه ای است که در مرورگر بازدید می شود.

برنامه نویسی HTML
برنامه نویسی HTML

دوره HTML، تبدیل مدلهای دیجیتال به صفحات وب استاتیک ، چگونگی طرح بندی صفحه، چگونگی شکستن طرح قالب به عناصر صفحه و نحوه پیاده سازی آن در HTML و CSS را آموزش میدهد. این دوره، ساختار سند HTML معمولی و بهترین شیوه برای نوشتن و ویرایش کد ها را بررسی میکند و نشان می دهد که چگونه به صفحات بخش بندی کرده و محتوا را با HTML قالب بندی کنید. این دوره شامل مفاهیم HTML5 وآخرین ظاهر طراحی شده در CSS نیز هست.
دلایلی که به خاطر آنها به سراغ آموزش HTML میرویم اینست که HTML، روابط کاری را بهبود میدهد ، میتوان دانسته ها را به وسیله آن به روز کرد ، به ساخت وبلاگ بهتر کمک کرده و زندگی را سهل و ساده میکند. اهداف برنامه آموزش HTML شامل یادگیری قراردادن گرافیک در صفحه وب ،ایجاد لینک در صفحه وب، ایجاد جدول در صفحه وب ،قرار دادن سطوح عنوان در صفحه وب ، قرار دادن لیست های مرتب شده و در صفحه وب ،ایجاد صفحه وب ، تایید صفحه وب و انتشار صفحه وب میشود.

ثبت نام دوره آموزش زبان برنامه نویسی اچ تی ام ال، سی اس اس(HTML, CSS)