نرم افزار CorelDraw

نرم افزار CorelDraw چیست ؟

نرم افزار CorelDraw ، ویرایشگر گرافیکی برداری ست که توسط Corel Corporation توسعه یافته و به بازار عرضه شده است. با استفاه از این ویرایشگر به راحتی می توان آثار هنری حرفه ای مانند لوگو، کارت های جیبی، کارت های عروسی، دعوت نامه ها، گواهی نامه، کارت های تبریک و تقویم را طراحی کرد. نرم افزار CorelDraw شامل بسیاری از ویژگی ها و ابزارهایی است که به ایجاد طرح های پیچیده و اثار متمایز کمک می کند.
هدف از دوره نرم افزار CorelDraw ، استفاده از ویژگی ها و تکنیک های مختلف CorelDraw برای ایجاد اسناد حرفه ای برای وب و چاپ است.

نرم افزار CorelDraw
نرم افزار CorelDraw

مخاطبان این دوره، طراحان گرافیکی هستند که در زمینه کار با نسخه های قبلی CorelDRAW تجربه ای دارند و می خواهند هر چه بیشتر از CorelDRAW برای ایجاد تصاویر، آرم ها، تبلیغات یا سایر اسناد طراحی گرافیک بهره ببرند. پبش نیازهای این دوره، مهارت های پایه کامپیوتر، درک پایه ای از سیستم عامل رایانه، نحوه راه اندازی یک برنامه، ایجاد و ذخیره فایل ها، کپی فایل ها از سی دی ها و رسانه های دیگراست.
CorelDraw از جمله امروزه پر کاربردترین نرم افزار های طراحی گرافیک بوده بنا براین آموزش آن از اهمیت خاصی برخوردار است. این برنامه، ابزار و دستورالعمل های فوق العاده ای ارائه می دهد که عمدتا در ساخت و طراحی تصویری کارایی دارند. در CorelDraw انواع مختلفی از فونت ها و کلیپ های هنری وجود دارد که برای ایجاد کارت بازدید، آرم ها و طرح های مختلف خلاق مفید هستند. برنامه آموزشCorel Draw علاوه بر این مهارتها، زمینه استفاده از ابزارهای ویرایش برای تولید انواع مختلف تصاویررا نیز فراهم می کند. همچنین، در طی این برنامه دانشجویان یاد می گیرند که چگونه متن را با منحنی ها و اشیاء متناسب سازند، متن را به سبک تگ و پاراگراف ایجاد کرده و جلوه های ویژه اضافه کنند. علاوه براین،گواهینامه این دوره در سراسر جهان پذیرفته شده است .

ثبت نام دوره نرم افزار طراحی گرافیکی کورل دراو(CorelDRAW X6)