ماساژ شمع

ماساژ شمع چیست ؟

ماساژ شمع

شمع ماساژ ترکیبی از عصاره های ایمن پوست، روغن و کمی عطر است که در دمای بسیار پایین ذوب می شود و جایگزین لذت بخشی برای روغن های ماساژ سرد است. ماساژ شمع عموما ،توسط ماسک های ماساژ ساخته شده از مخلوط روغن سویا با روغن های ضروری و سایر مواد مرطوب کننده مانند نارگیل و کره شیا انجام می شود. روغن سویا عامل مرطوب کننده طبیعی است و شمع های ماساژ محصولی متفاوت از انواع شمع معمولی هستند که معمولا از موم پارافین ساخته می شوند. شمع ماساژ برای استفاده در بدن فرموله شده است و به راحتی قابل شستشو و خنک شدن است.

ماساژ شمع
ماساژ شمع

ماساژ شمع فقط یک لحظه آرامش نیست بلکه مزایا متنوعی مانند رفع استرس، خستگی وبی خوابی، تسکین احساس خستگی، آرامش و ارتقاء سلامت عمومی بدن را به دنبال دارد. برای استفاده از شمع برای ماساژ دادن، باید آنرا روشن کرده و اجازه دهید ذوب شود. بعد ازذوب شدن، شعله را خاموش کنید زیرا شعله همیشه داغ وسوزان است. برای استفاده از این شمع، می توانید انگشتان را مستقیما در شمع های ذوب شده فرو بیرید یا از قاشق کوچکی استفاده کنید. همچنین، میتوانید برای پاشنه پا و یا دیگر مناطق خشک پوست از لوسیون گرم یا همین شمع ذوب شده بهره ببرید.

دوره آموزش ماساژ شمع به علاقمندان آموزش میدهد که چگونه و در چه شرایطی از شمع ها با خیال راحت و موثر استفاده کنند و ساختار دوره شامل ماساژ و مزایای آن، سلامت و ایمنی، اخلاق حرفه ای، آناتومی و فیزیولوژی، ملاحظات استفاده از گرما در ماساژ، مشاوره، استفاده از شمع ماساژ، اسانس و شناسایی خواص و مزایای آنها میشود. علاوه بر این، دوره های ماساژ شمع، روش های ایمنی را برای هر گونه ماساژ درمانی یا زیبایی با تمام تئوری مورد نیاز در اختیار گذاشته و مواردی مانند اصول حرفه ای، مزایا، سلامتی و ایمنی، منع مصرف و بیمه و همچنین تمام تکنیک های عملی مستمر را آموزش میدهد.

ثبت نام دوره آموزش ماساژ شمع