طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت ، فرایند ایجاد وب سایت است و مواردی مانند جنبه های مختلفی از جمله طرح بندی صفحه وب، تولید محتوا و طراحی گرافیک ، ایجاد اطلاعات، ساختار وب سایت، رابط کاربری، رنگ، تضاد، فونت و تصویر (عکاسی) و همچنین طراحی آیکون است. طراحی وب از لحاظ فنی زیر مجموعه دسته گسترده توسعه وب محسوب میشود. همچنین، وب سایت ها با استفاده از یک زبان نشانه گذاری به نام HTML ایجاد می شوند. طراح وب سایت کسی است که خلاق بوده واین توانایی را دارد که آنچه برای ایجاد وب سایت کارآمد لازم است را بشناسد و در عین حال آن را از لحاظ زیبایی برای کاربر جذاب کند. طراحان وب سایت ،صفحات وب را با استفاده از تگ های HTML ، محتوا و ابرداده های هر صفحه تعریف می کنند.

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

دوره طراحی وب سایت ، طراحی و توسعه شیوه های محتوای چند رسانه ای را معرفی کرده و مخصوصا بر وب سایت ها تمرکز دارد. در این دوره، شیوه های طراحی مدرن وب سایت آموزش داده شده و دوره های آن شامل , SEO, Adobe Dream wear, Java Script Adobe Photoshop, HTML. XHTML, CSS, هستند.
هدف از آموزش طراحی وب سایت ، درک و شناخت اهمیت وب به عنوان یک رسانه ارتباطی، درک اصول ایجاد یک صفحه وب سایت کار آمد، آشنا یی با اصول طراحی گرافیک مربوط به طراحی وب سایت ، توسعه مهارت ها در تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده از وب سایت، یادگیری HTML، کسب مهارت در استفاده از نرم افزار توسعه وب سایت ، کسب مهارت در تصویربرداری دیجیتال (Adobe Photoshop).، اضافه کردن محتوای رسانه های اجتماعی به صفحات وب و اجرا و درک چگونگی تفسیر تجزیه و تحلیل وب سایت اصلی است.
گواهینامه هایی که سازمان جهانی وب برای طراحی وب سایت ارائه میکند شامل گواهینامه های سطح مبتدی ، متخصص و حرفه ای است.

ثبت نام دوره طراحی وب سایت مقدماتی