آموزش نرم افزار ورد

آموزش نرم افزار ورد

نرم افزار ورد ، زیر مجموعه نرم رفزار آفیس و نرم افزار ویرایشگر کلمات است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه و ارائه میشود. نرم افزار ورد قابلیت های خاصی دارد که کاربران میتونند از آن برای رسم جدول، قرار دادن تصویر در اسناد، نوشتن کدهای خاص، تمرین و بررسی املاء کلمات و گرامر، تشخیص گفتار، صفحات وب و نمودارها، شمارش تعداد کلمات و خط ها استفاده کنند . هدف اصلی نرم افزار ورد، ایجاد اسناد متنی است که بتوان آنرا ویرایش کرده، به صورت الکترونیکی یا فایل PDFذخیره یا روی کاغذ چاپ کرد.

آموزش نرم افزار ورد
آموزش نرم افزار ورد

هدف از دوره های نرم افزارورد، آموزش انجام وظایف معمولی مانند باز کردن، مشاهده، ویرایش، ذخیره و چاپ اسناد و تنظیم برنامه، فرمت کردن متن و پاراگراف ها ، ایجاد و قالب بندی جداول، اضافه کردن اشکال گرافیکی ، تصاویر ،نمادها و کاراکترهای خاص به سند، نمایش کلی یک صفحه از طریق مرزهای صفحه و رنگ ها و استفاده از ویژگی های ورد برای کمک به شناسایی و اصلاح مشکلات املا، دستور زبان، قابلیت خواندن و دسترسی میشود. دوره نرم افزارورد برای افرادی که می خواهند مهارت های اساسی ورد مانند ایجاد، ویرایش و قالب بندی اسناد را یاد بگیرند، مفید و موثر خواهدبود.
آموزش نرم افزار ورد به دانشجویان کمک میکند تا به طور موثری از تمام ویژگیهای نرم افزار ورد بهره برده و نحوه ایجاد، فرمت، اشتراک گذاری و چاپ انواع متنوعی از اسناد را در ورد یاد بگیرند. اهمیت آموزش این نرم افزار در این است که ابرزار هوشمند یست، داده ها را به چارت تصویری تبدیل کرده، مستندات را تعاملی میکند، ویژگی جستجو وجایگزین دارد، اسپل کلمات را چک میکند، برای هر مورد گزینه هایی ارائه میدهد و دارای ویژگی سر صفحه و پاورقی ، ادغام نامه و نشان است.
بعد از تسلط و تکمیل نرم افزار ورد گواهینامه ای از طرف شرکت مایکروسافت به افراد ارایه میشود که نشان دهنده مهارات شان در این نرم افزار است.

ثبت نام دوره نرم افزار واژه پرداز ورد Word