کسب و کارهای کوچک

7 عادت مالی موفق ترین صاحبان کسب و کارهای کوچک

برای اولین بار، چند عادت موفق ترین صاحبان کسب و کارهای کوچک توضیح داده می شود. بر اساس مطالعه جامه 1700 صاحب کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده، کمتر از یک سوم از صاحب کسب و کارهای کوچک همه هفت عادت مالی را میپذیرند.
آنهایی که از بهترین روش ها برای گرداندن کسب وکارهایی کوچک بااساس در آمد سالیانه استفاده کرده واز آین کار هم بسیار رضایت دارند، صاحبان کسب و کارهای کوچک هستند. این هفت عادت، دیدگاهی جدید در اختیار صاحبان کسب و کار میگذارد تا بدون قربانی کردن روابط مشتری و تیم، برای آینده آماده شوند.
حال ، با این مسیرهای مالی آشنا شوید

دو عادت اول، اساس شروع عادت های مالی هستند:

1.به طور منظم امور مالی را بررسی میکنید.. 69 درصد صاحبان کسب و کارهای کوچک از اینکار را انجام میدهند
هر کسب و کار دارای یک جریان طبیعی و الگوی منظم درآمد و هزینه است. شاید این الگو مربوط به فصل، مدت زمان پروژه و قرار داد باشد. به هر حال، بررسی های مالی هفتگی و ماهانه، روشی برای فهمیدن تناوب و مقیاس عملکرد شرکت ، میزا ن ترقی و البته در خطر بودن شرکت به دلیل پرداخت نکردن مشتری هاست.

2. بودجه را حفظ میکنید…47 درصد صاحبان کسب و کارهای کوچک از اینکار را انجام میدهند
برای نتیجه گرفتن از کسب و کار ، به بودجه نیاز داریم. در اول ماه، بودجه ای تعیین کرده و ارزیابی کنید که درآمد تان چه مقدار بوده و چه مقدار هزینه میکنید. سپس، در آخر سال، بودجه را در درآمدتان مقایسه کنید. به وجود بودجه بندی، آگاهانه تصمیم گرفته و میتوانید قبل ار حادث شدن هر اتفاقی ، آنرا شناسایی کنید.
به دولت، قرض دهنده ها و خودتان حقوق بدهید
سه عادت بعدی ، شیوه مدیریت مالی را توسعه میدهد. و یاد میگیرید که یک دلار درآمد معادل یک دلار سود نیست و نادیده گرفتن این مطلب ، مشکل ساز خواهد بود.

کسب و کارهای کوچک
کسب و کارهای کوچک

3. مقداری پول برای مالیات کنار میگذارند…. 52 درصد صاحبان کسب و کارهای کوچک از اینکار را انجام میدهند
پولی که برا ی مالیات کنار گذاشته اید، سود محسوب نمیشود چون متعلق به دولت است. در مورد مالیات فدرال، قوانین ساده و سهل گیر هستند واگر 90 درصد از مالیات سال قبل را کنار بگذارید، جریمه نمیشوید. قانون معمول اینست که به ازای هر یک دلار دریافتی از مشتری ،30 سنت به دولت تعلق میگیرد.

4. بدهی ها رافعالانه کاهش دهید ….50 درصد صاحبان کسب و کارهای کوچک از اینکار را انجام میدهند
گاهی بدهی داشتن خوب است.، پول قرض میگیرید و شرکت تا مدتی مشکل نداشته و ترقی میکند. اما قرض های غیر ضروری ، کسب و کار را از بین میبرند. مهمتر اینکه؛ هنگامی که مقروض هستید، پرداخت ها باید منظم بوده و میزان آنرا مرتبا کاهش دهید.

5. از درآمد کسب و کار به خودتان حقوق بدهید….49 درصد صاحبان کسب و کارهای کوچک از اینکار را انجام میدهند
احتمال دارد که از واژه حقوق برای کسب و کارتان استفاده نکنید.والبته مجبور نیستید به خودتان حقو ق بدهید. با این حال ، میتوانید در فواصل مشخص از حسابتان پول دریافت کرده و یا مقداری ا ز در آمد را برای خودتان کنار بگذارید. اینکار منجر میشود که به کسب و کارتان و درآمد شخصی تان فکر کنید.
ساختار کسب و کار و برنامه مالیات را بهینه کنید
دو عادت آخر مسائل مالی و قانونی آینده کسب و کارتان را بررسی میکند. شما نمیتوانید از مالیات و مسئولیت فرار کنید و راه حل بهینه ای برای کسب و کارتان وجود دارد که خطر را کاهش و درآمد را افزایش میدهد.

6. ساختار کسب و کار بهینه ای برای مالیات و مسئولیت تعیین میکنید ….64درصد صاحبان کسب و کارهای کوچک از اینکار را انجام میدهند
ساختار های مشترک کسب و کار شامل فقط مالکیت خصوصی، مشارکتی و شرکت ها هستند. هرکدام از این ساختارها، ملزومات مالیاتی و قانونی متفاوتی داند. در حالی که افراد حرفه ای مستقل با هم متحد میشوند شاید شرکت، ساختار مناسبی برای کسب و کار شما نباشد. اگر مطمئن نیستید که کدام ساختار مناسب است ، باید مشورت کنید زیرا تغییر و حفظ کسب و کار هزینه بر است.

7. تخفیف ها و مالیات برارزش را به حداکثر میرسانید – 65 درصد صاحبان کسب و کار کوچک این کار را انجام می دهند.
از مزایای مالیاتی موجود برای کسب و کار خود استفاده کنید. تخفیف ها و مالیات برارزش، درآمد مشمول مالیات شما را کاهش داده و بنابراین مبلغی که به دولت پرداخت می کنید را کاهش می دهد.بعد از صحبت کردن با بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک متوجه شدم که برنامه ریزی مالیاتی مانند “بازی با سیستم” است، اما بدانید که کاملا قانون بوده و همه شرکت های بزرگ آن را پذیرفته اند. اگر با این بازی آشنایی ندارید،، برای سرمایه گذاری اینده کسب و کارتان، به دنبال افراد حرفه ای مالیاتی باشید.

لیست دوره های کسب وکار