برنامه نویسی جوملا

برنامه نویسی با جوملا

برنامه نویسی جوملا ، سیستم مدیریت محتوای مبنع باز است که امکان ایجاد وب سایت ها و برنامه های قدرتمند آنلاین را فراهم میکند. این سیستم برنده جایزه نرم افزار وب سایت، دارای ویژگی های استفاده آسان و دسترسی آزاد است .علاوه بر این، جوملا به زبان PHP و برای مدیریت محتوای وب نوشته شده و برای ذخیره پایگاه داده از MySQL استفاده می کند . و با استفاده ازجوملا میتوان وب سایت هایی مختلفی برای فروشگاه اینترنتی آنلاین، پورتال دایرکتوری، سیستم خدمات مشتری، سایت های عضویت یا حتی سایت وبلاگ ایجاد کرد. برای انجام کار در جوملا نیازی به طراحی وب یا تجربه برنامه نویسی HTML نیست. و مدیریت محتوا در جوملا به اندازه کار با نرم افزار ورد ساده و راحت است.

برنامه نویسی جوملا
برنامه نویسی جوملا

دوره برنامه نویسی جوملا به شرکت کنندگان آموزش میدهد که چگونه بدون پرداخت هزینه اضافی به طراحان وب سایت برای به روز کردن آن، محتوای وب سایت را به طور موثر مدیریت کنید. اهداف دوره آموزش برنامه نویسی جوملا مواردی مانند هدایت محتوای اصلی و ویژگی های جوملا ،ایجاد سایت آزمایشی کاملا کاربردی و مدیریت سایت جوملا ی موجود را در برمیگیرد.
هدف برنامه آموزش جوملا افرادی هستند که مایلند وب سایت خودشان را داشته باشند، پرسنل IT که مسئول حفظ سایت های شرکت جوملا هستند، صاحب وب سایت جوملا ی ساخته شده توسط شخص ثالث، متخصصان مستقل مانند نمایندگان املاک و برنامه ریزان مالی، مدیران شرکت های فناوری اطلاعات که مایل به ارزیابی جوملا بوده و شرکت های کوچکی که مایل به کاهش هزینه های پروژه های توسعه وب و مدیریت سایت خود هستند. این افراد بعد از برنامه آموزش میتوانند ویژگی های کلیدی سیستم مدیریت جوملا را توصیف کرده، محتوای وب سایت را با استفاده از عملکرد جوملا مدیریت کنند، وب سایت های ایجاد شده را تغییر دهند وجوملا را از ابتدا نصب کنند.
در پایان دوره جوملا، شرکت کنندگان باید روی پروژه واقعی کار کرده و در صورت موفقیت ، گواهینامه دریافت میکنند.

ثبت نام دوره آموزش سیستم مدیریت محتوا وب جوملا Joomla