Corel Draw

اصول کار با نرم افزار CorelDraw

Corel Draw ، برنامه طراحی برداری گرافیکی رایانه ای ست. می توان از Corel Draw برای انجام طیف وسیعی از پروژه ها از تصویر سازی و ایجاد آرم تا گرافیک وب یا بروشورهای چندرسانه ای بازاریابی یا علائم خاص استفاده کرد. علاوه بر این ، امکان کار کردن با متن و اضافه کردن رنگ، ایجاد اشکال و خطوط اولیه در مجموعه های پیچیده، وارد کردن تصویرو ویرایش کلیپ های ویدئویی و تغییر رنگ، کنتراست و فرمت از RGB به CMYK نیز وجود دارد زیرا این برنامه گرافیکی و بسیار انعطاف پذیر است.
دورهcorelDraw ، برای دانشجویانی که مایل به یادگیری نحوه استفاده از برنامه گرافیکی CorelDraw هستند طراحی شده است. این دوره نحوه شروع کار را مشخص کرده و از ابزارهای اساسی و پایه استفاده می کند. مزایای این دوره عبارتند ازایجاد طرح های چند لایه با جزئیات ،اضافه کردن ابعاد به نقاشی های با استفاده از ابزار و کمک به طراحی لوگوهای شرکت برای مشتریان.

Corel Draw
Corel Draw

در چند سال گذشته، آموزش CorelDraw در بازار طراحی گرافیک رشد چشمگیری کرده است. برنامه آموزش CorelDRAW دانش و مهارت لازم برای درک و استفاده از ویژگی های مختلف نرم افزار CorelDRAW را به ارمغان می آورد. در این برنامه ، شرکت کنندگان چگونگی استفاده از تصویر و برنامه صفحه بندی برای ارائه اشیاء، لایه ها و صفحات را به صورت موثر و قابل ارائه یاد می گیرند . وجود مجموعه وسیعی از فونت ها، کلیپ ها و ابزارهای ویرایش در این برنامه، به کاربر امکان میدهد تا لوگو، بروشور، گرافیک وب سایت، تصاویر و سایر آثار هنری را ایجاد کند. کاندیدهای آموزش دیده می توانند طرح های لازم برای تامین نیاز گرافیکی را با برنامه های مختلف توسعه دهند. بعد از اتمام دوره، دانشجویان میتوانند اشیاء را ایجاد و دستکاری کرده، از لایه ها و جلوه های ویژه استفاده کنند و تصاویر و متن را ایجاد و ویرایش نمایند . همچنین، گواهینامه این دوره در سراسر جهان پذیرفته شده است .

ثبت نام دوره نرم افزار طراحی گرافیکی کورل دراو(CorelDRAW X6)