فتوشاپ

مبانی و اصول فتوشاپ

فتوشاپ ، نرم افزار ویرایش تصویر است که توسط Adobe Systems Inc تولید و ساخته شده و یکی از پیشگامان نرم افزار ویرایش عکس است. این نرم افزار به کاربران امکان می دهد تا عکس های دیجیتال را دستکاری، برش، اندازه گیری و رنگ کنند. این نرم افزار مخصوصا در بین عکاسان حرفه ای و طراحان گرافیک محبوبیت دارد. همچنین، این نرم افزار، در انواع مختلف سیستم عامل ها و به انواع زبانها در دسترس است. یادگیری این نرم افزار ساده و راحت بوده و گزینه ای بیشماری نیز دارد. علاوه بر این، اکثر برنامه های ویرایش موجود در بازار بر اساس برنامه photoshop هستند .

فتوشاپ
فتوشاپ

برنامه آموزش این دوره ، شناخت دقیقی ازAdobe Bridge و پردازش فایل های خام دوربین دیجیتال با استفاده از Camera Raw ارائه کرده و به یادگیری آخرین تکنیک ها برای مدیریت فایل ها و کارآیی شان در محیط photoshop کمک میکند. علاوه بر این، این برنامه، دانش ویرایش، نقاشی و Adobe Bridge و پردازش فایل های خام دوربین دیجیتال با استفاده از Camera Raw را تقویت می کند. برنامه آموزش فتوشاپ ، رابط جدید فتوشاپ CS6 را معرفی کرده و چگونگی استفاده از نرم افزار فتوشاپ CS6 را نشان می دهد.
دوره های فتوشاپ شامل اشنایی با photoshop CS6 ، کار کردن روی تصاویر، اندازه بندی مجدد و چیدن عکس ها، کار با ابزارهای پایه، شروع کار با لایه ها، رنگ آمیزی در فتوشاپ، عکسبرداری، آشنایی با اصلاح رنگ، شناسایی عناصر اساسی فضای کاری و Adobe Bridge ، تعیین اندازه تصویر، وضوح و حالت های رنگ کار با ابزار انتخاب و لایه ها، باز کردن و تغییر یک تصویر در Camera Raw ،استفاده از حالت ماسک سریع، کار با ابزار پن ، ایجاد افکت های خاص تصاویر و اماده کرن تصویر برای چاپ و وب میشود. این دوره، بر برخی از ویژگی های اساسی photoshop متمرکزشده تا دانشجویان بتواند محیط را هدایت کرده و از ابزار photoshop برای کار با تصاویر عکاسی شده استفاده کنند.
بالاترین گواهینامه در photoshop ، کارشناس تایید شده ACE فتوشاپ است.

ثبت نام آموزش نرم افزار پردازشگر گرافیکی فتوشاپ (Photoshop CS6, CC)