• خانه
  • مدیریت
  • نکات بازاریابی آنلاین از زبان استاد صنعت تکنولوژی
بازاریابی آنلاین

نکات بازاریابی آنلاین از زبان استاد صنعت تکنولوژی

سفر و صحبت در کنفرانس ها به من توانایی داد تا به اید هایی دست یافته و آنها را بامدیران صنعتی در میان بگذارم. هنگامی که اوایل سال جاری در مجمع تجاری بازاریابی تعاملی جنوب فلوریدا (SFIMA) در سال 2017 در فورت لادردال سخنرانی میکردم، فرصت ملاقات با “کت هاسلکورن” را نصیبم شد. ” هاسلکون”، مدیر محتوای در “گو فیش دیجیتال”، واشنگتن، D.C. آژانس خدمات بازاریابی دیجیتال کامل خدمات است. “گو فیش دیجیتال”، خدماتی مانند بهینه سازی موتور جستجو، مدیریت اعتبار آنلاین، بازاریابی محتوا، طراحی وب سایت و خدمات تبلیغاتی پرداخت ارائه میکند.
یکی از بهترین نکات بازاریابی “هاسلکورن” این است که در مرحله راه اندازی، بازاریابی دیجیتال حضوری آنلاین را پیشنهاد میکند. بدین معنا که خرید نام دامنه شخصی و همچنین نام دامنه کسب و کار تان در اوایل فرآیند انجام میشود. حتما حساب های رسانه های اجتماعی خود را نیز تنظیم کنید. به این ترتیب مطمئنا برند فضای آنلاین خود را حفظ کرده است.

بازاریابی آنلاین
بازاریابی آنلاین

برای کسب موفقیت بلند مدت، هاسلکورن پیشنهاد می کند که صنعت تان را به خوبی بشناسید. او مشتریان را تشویق می کند که برای بحث های آنلاین وقت کافی صرف کنند. به این ترتیب آنها می توانند به یک فرد تاثیرگذار اجتماع تبدیل شده و با چیزهایی که دیگران نگران آن هستند در ارتباط باشند. هاسلکورن همچنین نشان می دهد که افرادی که مایل هستند رئیس بشوند، خود را با وبلاگ نویسی در وب سایت خود و همچنین سایت های دیگر نیز نشان میدهند.
هاسلکورن در مورد آینده بازاریابی ، اینطور می گوید: “همه چیز بصری است. بازاریابی نوعی داستان سرایی بصری است در آن داستانی قانع کننده برای نام تجاری یا کسب و کار تان میسازید. او صاحبان کسب و کار را تشویق کند تا بااستفاده از این تصاویر ، وضعیت خود را مشخص کنند.
از تجربیاتم آموخته ام که این خلاقیتها، به ویژه ویدیوها، بهترین راه ارتباط با مخاطب هستند. فیلم ها به این امکان را می دهند که با مشاهده کننده در سطح شخصی تر ارتباط برقرار کنیم. آنها همچنین بهترین روش ه برای نشان دادن یک محصول، اضافه کردن احساسات به پیام یا داستان هستند. و نیازی نیست که فیلم ها حرفه ای باشند تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهند. و میتوان ازگوشی های هوشمند، وب کم و میکروفون با کیفیت در بسیاری از موارد استفاده کرد.

لیست دوره های بازاریابی