مدیریت بازاریابی شبکه ای

مدیریت بازاریابی شبکه ای

مدیریت بازاریابی شبکه ای

مدیریت بازاریابی شبکه ای یا چند سطحی، نوعی فرصت کسب و کار است که بسیار مناسب و دلخواه افرادیست که به دنبال فرصت های شغلی و کسب و کار انعطاف پذیر هستند و بعضی از شرکت های شناخته شده در آمریکا نیز ، با استفاده از این نوع بازاریابی شبکه ای کار میکنند. از جمله ویژگیهای برنامه های بازاریابی شبکه ای، نیاز به سرمایه گذاری کم پیش بینی شده ، معمولا تنها چند صد دلار، و فرصت فروش مستقیم خط محصول به دوست، خانواده و دیگر مخاطبین شخصی است.

از آنجایی که ذینفعان این کار موفق ظاهر شدند، اکثر برنامه های بازاریابی شبکه ای از شرکت کنندگان می خواهند که نمایندگان فروش جدید استخدام کنند. سپس ، این استخدام کنندگان خط مقدمی تشکیل می دهند و در واقع، درآمد کلانی را برای افراد بالا دست کسب می کنند. معمولا شبکه بازاریابی ،تلاش شرکت کنندگان برای جذب دیگران را جبران میکند نه فروش محصولات یا خدمات شرکت را . همچنین، سیستم بازاریابی شبکه ای که بیشتر درآمد آن حاصل استخدام است، میتواند طرح هرم غیر قانونی باشد.

مدیریت بازاریابی شبکه ای
مدیریت بازاریابی شبکه ای

با وجود تعداد ساعتهایی که باید برای بدست آوردن درآمدی واقعی صرف کار کرد ، پس بهتراست از روشی استفاده کنیم که نهایت مزیت و سود آوری را داشته باشد. مدیریت بازاریابی شبکه ای مزیت های بالقوه و قابل توجهی دارد که از جمله آنها اینست که هر کسب و کار کارآفرینانه با برخی از خطرات همراه بوده اما خطر کمی متوجه کسب و کار با بازاریابی شبکه ای ست، میتوانید با استفاده از جامعه آماده به کار به اهداف خود رسیده، مثبت باقی بمانید و در ذهنیت افراد موفق جلوه کنید، درآمد باقی مانده آن مقداریست که بعد از انجام کار،پرداخت می شود و میتوان به راحتی کسب و کار را برنامه ریزی کرد.

بازاریابی چندسطحی یا شبکه ای، یکی از محبوب ترین روش های تولید درآمد غیر فعال است و برای وارد به یک شرکت بازاریابی چند سطح باید اصولی را در نظر بگیرید که برخی از آنها عبارتند از احتیاط کامل لازم و اطمینان حاصل کردن از قانونی بودن و مشروع بودن کسب و کار و داشتن استراتژی خروج.

ثبت نام دوره مدیریت بازاریابی شبکه ای