mba

آشنایی با دوره mba

آشنایی با دوره mba
دوره پیشرفته مدیریت کسب و کار است.یعنی کلیه عملیاتی که از تولید تا فروش و خدمات پس از فروش کالا یا خدمات را شامل می شود رای کسانی است که میخواهند از علم مدیریت برای بهبود شرایط کسب و کار خود و یا ارائه مشاوره و خدمات مدیریتی به دیگر کسب و کارها استفاده کنند.
و به منظور پرورش مدیران کارآمد برای اداره و سازمانهای اقتصادی اجتماعی و خدماتی طراحی شده است و اساساً برای ايجاد مهارت های مديريتی در مهندسان رشته های مختلف به کار مي رود.
امروزه مدیریت به عنوان یکی از شاخه های مدیریت پیشرفت زیادی نموده است و آموزش و تحقیق در زمینه آن گسترش فراوانی یافته است.

گرایش مختلف mba:

1- بازاریابی و مدیریت فروش
2- مدیریت مالی و مدیریت موسسات مالی
3- مدیریت منابع انسانی

mba
mba

اهداف رشته ام بی ای :

  • اداره و راهبری موثر و کارآمد سازمان با یک بخشش تخصصی از آن نظیر بخش های تولیدی بازاریابی و فروش اطلاعات و مالی
  • ایجاد تحول در یک بخش تخصصی سازمان
  • کارآفرینی با ایجاد فعالیت های جدید در درون سازمان و یا ایجاد سازمانهای جدید

بتوانيد در بخش تخصصي سازمان خود ايجاد تحول کنيد و يا بر اساس تخصص خود راه حل هاي مناسبي را به صورت مشاوره در اختيار بخش های مختلف يک سازمان بگذاريد ام بی ای کمک مي کند با فراگيري تجارب علمي مديريت فرآيند تحول سازمان را طراحي، هدايت و رهبري کنيم.

بازار کار این رشته mba

کسانی که دارای مدرک MBA می باشند وارد عرصه مدیریت می شوند و در سطوح مختلف مثل مدیر تولید یا بازاریاب یا مدیر مالی مشغول به کار می شوند یا نهایتا مدیرعامل شرکت می شوند. گروه دوم وارد کار مشاوره می شوند. برخی در شرکت های مشاوره مدیریت کار می کنند و گروهی به عنوان کارشناس مثلا تحلیلگر مالی یا تحلیلگر بازار یا متخصص نیروی انسانی بدون اینکه وارد کار اجرایی شوند، در سازمانها کار می کنند.

تحصیل MBA یک هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری سودآور است.

ثبت نام دوره مدیریت MBA کسب و کار