آشنایی با نرم افزار Maya

نرم افزار Maya ، نرم افزار گرافیکی کامپیوتری 3D است که در ویندوز، MacOS و لینوکس قابل اجرا است. این نرم افزار، در اصل توسط Alias Systems Corporation توسعه یافته و در حال حاضر متعلق به Autodesk است. از Maya برای ایجاد برنامه های 3D تعاملی از جمله بازی های ویدئویی، فیلم های انیمیشن، سریال تلویزیونی یا جلوه های بصری استفاده می شود.
دوره Maya، مقدمه ای برای ایجاد، ویرایش و تفکیک مدل های سه بعدی ارائه می دهد و مهارت های پایه ای توسعه 3D طراحی ، مدل سازی، بافت، نور، انیمیشن سازی و رندر را بررسی می کند. در این دوره، دانشجویان نحوه شبیه سازی چهره ها و اصوات با شخصیت های AutodeskMaya و ایجاد حرکت برای اضافه کردن جلوه های ویژه را یاد خواهند گرفت.

نرم افزار Maya
نرم افزار Maya

در پایان دوره، آنها باید بتوانند با استفاده از این نرم افزار شخصیت هایی بسازند که به راحتی صحبت کرده، احساساتشان را نشان دهند و همچنین انواع جلوه های ویژه را برای اضافه کردن جزئیات به یک صحنه، ایجاد کنند. مخاطبان این دوره، هنرمندان گرافیک حرکت، انیماتورها، طراحان گرافیک ، مدیران هنری، هنرمندان و هرفرد علاقمند به ساخت تصاویر و انیمیشن های D3 هستند.
برنامه آموزش Maya اهداف خاصی در نظر دارد و دانشجویان باید بعد از اتمام دوره بتوانند مفاهیم و طرز استفاد از Maya را یاد بگیرند، برای فعال کردن کاربران جدید برای درک رابط کاربری و Autodesk Maya مستقل عمل کرده ، با استفاده از ابزارهای ظاهری مایا Autodesk ظاهر جذاب ایجاد کنند، با استفاده از ابزارهای اصلی هدایت در اتوکد حرکت کرده، مفهوم و تکنیک های رسم کردن را درک کنند، چند طرح با استفاده از چندین ابزاربسازند، از ابزار Lighting Autodesk مایا برای دستکاری محیط استفاده کنند، گزینه های3D در برنامه را، ایجاد و دستکاری کرده، برای کنترل دیدن اشیا لایه بسازند، با استفاده از حاشیه نویسی توضیح داده و از محدودیت ها برای تعیین شیوه های خاص بهره بگیرند.

ثبت نام دوره نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی مایا(Maya)