Maya

اصول اولیه نرم افزار Maya

Maya ، برنامه انیمیشن و مدل سازی است که برای ایجاد جلوه های سه بعدی (3-D) متحرکت استفاده می شود. مایا، قوانین طبیعی فیزیک را برای کنترل رفتار اشیای مجازی در انیمیشن کامپیوتری تلفیق میکند. مایا ، اپلیکیشن نرم افزاری صنعت ساخت انمیشن 3D است که توسط Autodesk توسعه یافته است. این برنامه به افراد حرفه ای های که با فیلم های انیمیشن، برنامه های تلویزیونی، جلوه های بصری و بازی های ویدئویی کار می کنند امکان ایجاد انیمیشن های بسیار حرفه ای سه بعدی (3D) سینمایی را میدهد.
دوره Maya ، مطالبی در مورد رابط کاربری مایکروسافت Autodesk ، نورپردازی، سایه زنی و چندضلعی و مدل سازی NURBS آموزش میدهد.

Maya
Maya

همچنین، دوره مقدمه ای برای Ray Mental در مایا و نحوه کار با ویرایشگر UV Texture ارائه میکند. اهداف این دوره مواردی مانند معرفی گرافیک کامپیوتری و 3D، رابط کاربری 2017 Autodesk مایا، شروع مدل سازی چند ضلعی، مدل سازی با سطوح NURBS و شکل دهندگان، Autodesk مایا سایه زنی و بافت، Autodesk Maya Lighting ، Autodesk مایا رندرینگ، Autodesk Maya Lighting، Autodesk Maya Dynamics و Effectsو اشنایی با انیمیشن را در بر میگیرد. محتوای دوره شامل واژگان، ایجاد در یک فضای کاری 3D، اجرای جلوه های ویژه، بهينه سازي، استانداردهای صنعت و برنامه های کاربردی دنیای واقعی میشود.
برنامه آموزش Maya ،تکنیک های مدل سازی 3D را برای ایجاد محیط ها و انیمیشن شخصیت آموزش میدهد. بحث مدل سازی در مایا نه تنها به نحوه ایجاد مدل ها و انیمیشن شخصیتی میپردازد بلکه شامل مطالعه فرم های 3D در حوزه های مجسمه سازی، معماری، انیمیشن و بازی ها را شامل می شود. همزمان با این که دانشجویان یاد میگیرند چگونه می توانند واقعیت را در هر دو مدل سازی و انیمیشن شبیه سازی کنند، نمونه هایی از ساده سازی، انتزاع ها و حوادث فوق العاده را در باتوجه به توسعه برنامه مطالعه خواهند کرد.

ثبت نام دوره نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی مایا(Maya)