مدیریت هتلداری

آشنایی با مدیریت هتلداری

با توجه با رشد روز افزون صنعت گردشگری و مهمان داری، دولت در تلاش برای تشویق و سرمایه گذاری در توسعه این صنایع است. صنعت هتلداری بخش مهمی از صنعت مهمانداری با پتانسیل رشد چشمگیر در آینده نزدیک است. بنابراین، تقاضا برای متخصصان مدیریت هتلداری در حال حاضر بسیار زیاد بوده و انتظار می رود که تعداد هتل ها در سراسر جهان افزایش یابد. همچنین، به غیراز جنبه لوکس بودن شغل مدیریت هتلداری، این حرفه به کاری سود آور و هیجان انگیز با قدرت جذب علاقمندان این رشته تبدیل شده است.
در برنامه های مدیریت هتلداری، دانشجویان یاد می گیرند که با افراد ارتباط برقرار کنند، با سیستم های کامپیوتری هتل کار کرده و مسائل مربوط به مهمان داری را حل کنند.

مدیریت هتلداری
مدیریت هتلداری

این برنامه، تمام جنبه های هتل و صنعت مهمان داری و نمای کلی از مسائل مربوط به مهندسی و تعمیر و نگهداری هتل شامل تهویه مطبوع، گرمایش و برق را ارائه می دهد. دوره های اصلی دیگری که این برنامه پوشش می دهد شامل تاریخچه صنعت مهمان داری، برنامه ریزی منو، کنترل هزینه ها، دفتر پیشخوان،حسابداری هتلداری، خدمات رستوران و مهمانی و نوشیدنی های میشود.
دوره مدیریت هتل ، نگاه واقع گرایانه ای به هر بخش از کسب و کار هتل داشته و به هر فردی که برای فرصت های شغلی مختلف موجود در این صنعت پرشور و پویا برنامه ریزی کرده باشد و کسانی که مایل به لذت بردن از موفقیت شخصی و حرفه ای در صنعت مهمان داری هستند ، کمک خواهد کرد. صنعت تجاری مدیریت هتلداری نیز مانند هر کسب و کاری برای بقا و موفقیت، به درک و شناخت جنبه های مالی و تجاری و ارتباطی نیازدارد.
دوره های مدیریت هتلداری در بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها به عنوان بخشی از برنامه های آکادمیک ارائه می شود که منجر به صدور مدارک دیپلم ، کارشناسی یا کارشناسی ارشد در مدیریت مهمان داری و یا مدیریت هتل می شود.

ثبت نام دوره مدیریت هتلداری