بازاریابی دیجیتالی

5 شیوه بازاریابی دیجیتالی

5 شیوه بازاریابی دیجیتالی که به موفقیت  کمپین سرمایه گذاری عادلانه ، کمک میکند با توجه به لایحه JOBS ، شرکت های کوچک برای افزایش سرمایه میلیون دلاری از عموم افراد از دو روش استفاده میکنند. متاسفانه اکثر افراد تصور میکنند که تنها کاری که شرکت انجام میدهد گذاشتن ویدئوهای بامزه، گرافیک ها ی خنده دارو متن های مشارکتی ست و سرمایه گذاری، خود به خود انجام میشود … اما این تفکر اشتباه است… به عنوان سرمایه گذار، بارها با این تفکر برخورد کردم. و هنگامی که شرکتها  سوال میکنند که چرا کمپین سرمایه گذاری عادلانه شکسته خورد، اغلب جواب مشابه هست… آنها پیشنهاد را به خوبی بازاریابی نکردند. سرمایه گذاری یک چیز رویایی نیست که آنرا ایجاد کرده و منتظر سرمایه گذار بمانید. بنابراین، شرکتها باید با بازاریابی موثر، سرمایه گذار را به طرف کمپین سرمایه گذاری عادلانه هدایت کنند. آیا تا به حال تعجب نکردین که چرا وقتی به سراغ ابزای در AMAZON میروید، تا هفته هر زمان که آنلاین باشید ، اگهی های آن ابزار به شما هجوم می آورند؟ این مورد از عجایب تبلیغات دیجیتال است. درجالب اینکه ، فردی برای ارائه این تبلیغات به شما پول دریافت کرده و بر اساس اطلاعاتی که پیکسل یا کوکی نامیده میشوند، میداند که خریدار احتمالی هستید. و البته برخی شرکتها نیز به کامپیوتر شما متصل شدند.

بازاریابی دیجیتالی
بازاریابی دیجیتالی

با توجه به اینکه هر چیزی آنلاین است، شما برای  فردی که میخواهد چیزی بفروشد، هدایت کننده اصلی هستید.همان منطق برای سهام سرمایه گذاری عادلانه صادق است . برای مثال، با توجه به عادتهای آنلاین قبلی سرمایه گذاران، ارائه تبلیغات به آنها ساده و مقرون به صرفه ست . طرح بازاریابی سرمایه گذاری عادلانه، شامل بسیاری از جنبه ها ست ، اما این پنج نکته مربوط به بازاریابی دیجیتال برای موفقیت سرمایه گذاری عادلانه ضروری است:

1. از تبلیغات فیس بوک استفاده کنیدکمپین های تبلیغاتی موثر در فیسبوک به شرکت امکان می دهند تا شرکت براساس محل سکونت، جمعیت شناسی و منافع کاربران فیس بوک به طور موثر به سرمایه گذاران احتمالی  بپردازد. استفانی هیناتز، مدیرعامل گروه Consociate، نه تنها یک مدیر روابط عمومی با تخصص ویژه در فضای بازاریابی دیجیتالی است، بلکه با موفقیت چندین کمپین تبلیغاتی را نیز بازاریابی میکند. “فیس بوک  ، سیستم شماره یک  بازاریابی رسانه های اجتماعی است که می توانید مخاطب خاصی را با آن شناسایی کنید. فیس بوک مانند برداشتن گوشی تلفن و فروش مستقیم به مشتری ست.

2.از مخاطبان متمایز استفاده کنید اگر یک پایگاه داده ایمیل از مشتریان یا سرمایه گذاران داشته باشید، می توانید یک گروه ازمخاطبان متمایز ایجاد کرده و در فیس بوک برایشان تبلیغ بفرستید. ” دلری وان ماکر” ، صاحب first look equity، یکی از کهنه سربازان مالی است که موفقیتش در هدایت سرمایه گذاران برای پیشنهاد سرمایه گذاری عادلانه، حاصل ارائه تبلیغات به مخاطبان متمایز پایگاه داده سرمایه گذار اختصاصی خود می باشد. “وانماکر” این موضوع را با مطالعه موردی نشان می دهد که چگونه برنامه تبلیغاتی به خوبی طراحی شده و هدفمند می تواند بر روی پیشنهاد سرمایه گذاری تاثیر بگذارد. کمپین تبلیغاتی فیس بوک نیز بهبود میزان سرمایه گذاری روزانه 252 درصد  را نشان داد در حالی که سرمایه گذاری متوسط ،سه برابر بیش از قبل از زمان کمپین بوده است”.

3.بازاریابی موتور جستجو اصلی ترین شکل بازاریابی موتورجستجو شامل پرداختن پول برای واژه های جستجوی خاص و داشتن ترافیک گوگل درایو برای کمپین سرمایه گذاری بر اساس آنچه شما پرداخت می کنید است. هیناتز توضیح می دهد: “با استفاده از بازاریابی دیجیتالی موتور جستجو می توانیم سرمایه گذاراحتمالی را براساس واژه های جستجویش بشناسیم؛ بنابراین مستقیما به افرادی که خودشان را سرمایه گذار و خریدار نشان میدهند، دسترسی پیدا میکنید.

4.تبلیغات لینکداین و توییترهیناتز، به اهمیت محتوا در این دو سایت رسانه اجتماعی بسیار تاکید میکند. معمولا سر فصل های خبر در تبلیغات توییتر به سرعت حرکت کرده و میتوانید از آن برای ارتقا و پیشرفت کار شرکت استفاده کنید. تبلیغات لینکداین در محتوای B2B بسیار خوب عمل کرده و  از آن برای تشویق افراد به ایجاد پیج در پیشنهاد سرمایه گذاری صحیح استفاده کرد.

5. بازاریابی ایمیلی با اینکه بازاریابی ایمیلی به اندازه روش های جدید بازاریابی، مانند ویدئو و رسانه اجتماعی ، جذاب نیست اما فاکتوری مهم در پیشنهاد سرمایه گذاری عادلانه موفق محسوب میشود.” اندرو کلارک ” و ادوارد اکارد” ، صاحبان شرکت  line digital ،تقریبا یک دهه را صرف استراتژی های بازاریابی برای کسب و کارهای بین المللی ، ملی و محلی کردند، و هر دو توافق دارند که ایمیل فاکتور تعیین کننده ای برای پشبرد مکالمات است.  “اکارد” توضیح میدهد که سیستم های دیجیتالی زیادی برای ارسال پیام وجود دارد ؛اما بازاریابی ایمیلی قدیمی فرصت خوبی برای ایجاد ارتباط و افزایش فروش است. “کلارک “اضافه میکند که حرکت اول در هر کمپین سرمایه گذاری حائز اهمیت است ؛ و ایجاد لیستی از ایمیل ها برای مشارکت در کاری که انجام میدهید و بدون درخواست برای سرمایه گذاری ، مزیت های فراوانی برایتان دارد.

لیست دوره های بازاریابی