ماساژ لاغری

کاربرد ماساژ لاغری

ماساژ لاغری به طور عمده بر روی ناحیه های مشکل ساز تر بدن مانند شکم، باسن یا ران تمرکز می کند. این ماساژ مناسب بافت چربی بود و باعث شکستن سلول های چربی و سرعت بخشیدن به روند سوزاندن آنها می شود. تکنیک های مناسب ماساژ به همراه رژیم غذایی و تمرین ورزشی ممکن است نتایج خیره کننده و طولانی مدت را فراهم کرده و به کاهش ورن کمک کنند. در این ماساژ ، فشار وارده قوی و هدف مناطق خاص سلولیت است و برای خانم ها معمولا در ناحیه بازوها، معده، کمر، پایین، ران و پاها و برای مردان در ناحیه قفسه سینه، پشت، معده و کمرو همچنین پاها انجام میشود.

مزیت های خاص ماساژ لاغری شامل کاهش وزن ، بر طرف کردن سلولیت و تاثیر بر پوست ، تحریک سیستم لنفاوی ، جلوگیری از اثر سستی و تضعیف پوست وفراهم کردن آرامش میشود. این ماساژ برای افردی که قصد لاغر شدن دارند و افرادی که عمل جراحی داشته و باید از حجم چربی ها بکاهند ، مفید خواهد بود.

ماساژ لاغری
ماساژ لاغری

آموزش ماساژ لاغری شامل تعیین ناحیه مورد نظر، انجام تکنیک های فشار و لاغری، زخم و درمان سلولیت ،استفاده از تجهیزات تخصصی و روش های ایمنی و مشاوره مراقبت از فرد میشود. ماساژ منظم لاغری به بدن امکان می دهد تا سموم را به طور موثر تر دفع کرده ، درد پس از تمرین را کاهش داده، انعطاف پذیری عضله را افزایش دهد، عملکرد بدن را بهبود بخشیده و از آسیب جلوگیری کند. با افزایش دمای بدن، ماساژ درمانی می تواند میزان متابولیسم پایه را افزایش دهد و این سوخت و ساز بدن، باعث کاهش کالری می شود. مطالعات متعدد نشان داده اند که ماساژ درمانی منظم برای کاهش درد، کاهش سطح استرس و پیشگیری و درمان هر دو آسیب عضلانی حاد و مزمن موثر است. همچنین، مطالعات اثبات کردند که ماساژ درمانی یک درمان حمایتی عالی برای کاهش وزن سالم است و درمان های منظم نیز می توانند سلولیت را کاهش دهند.

ثبت نام دوره ماساژ لاغری