ماساژ صورت

ماساژ صورت چیست ؟

ماساژ صورت ، درمان زیبایی غربی است که برای کاهش سرعت فرآیند پیری و داشتن پوست جوان و سالم تر ، از بین بردن استرس، سردرد میگرنی، سندرم پیش از قاعدگی (PMS) و احتقان سینوسی استفاده می شود. ماساژ صورت می تواند توسط ماساژور حرفه ای یا متخصص زیبایی شناس، با دست یا با استفاده از دستگاه های ماساژ مکانیکی موجود در سالن های زیبایی به همراه مقدار کمی از روغن یا لوسیون برای تسهیل حرکت در قسمت های ظریف چهره انجام شود .در درمان های شرقی، ماساژ صورت بخشی از درمان کل بدن است که در آن فشار روی صورت و گردن اعمال می شود تا جلوی انسداد جریان چی یا انرژی حیاتی را بگیرد.

در ماساژ از ترکیبات مختلفی مانند کرم ها، روغن ها، لوسیون ها و ژل ها استفاده میشودکه بعضی از مواد تشکیل دهنده برای پوست مفید بوده و مواد دیگر نقشی فراتر از تسهیل کننده حرکت دارند. که این موضوع به بهبود نتایج درمان در طول ماساژ کمک میکند.

ماساژ صورت
ماساژ صورت

ماساژ صورت غربی مزایای بالقوه ای مانند بهبود پوست صورت و رنگ پوست، آرامش عضلات صورت و چشم، تسکین سردرد تنشی و درد صورت، کاهش استرس و اضطراب و آرامش روانی کلی و فیزیکی را به همراه دارد.

برنامه آموزش ماساژ صورت، به کار آموزان تعلیم میدهد که چگونه تعدادی از تکنیکها را برای داشتن چهره ای تازه و جوان با هم تلفیق کنند. این دوره تعدادی از روش ها و تکنیک ها از جمله درمان منطقه های مختلف صورت، دستکاری عضلات، زهکشی لنفاوی و کاربرد سنگ های سرامیکی را معرفی میکند. هدف از این آموزش، تعادل در کل پوست صورت، عضلات و اندام های داخلی است. این ماساژ به آرامی سیستم عصبی را تحریک میکند تا گردش خون افزایش یابد، چروک را کاهش داده و مانع از آن میشود ، وضعیت پوست را متعادل کرده و روند پیری را به حداقل میرساند .

ثبت نام دوره ماساژ صورت و زیبایی