وردپرس

وردپرس چیست

وردپرس ،یک سیستم مدیریت محتوا  با کد بازو رایگان  (CMS)  با اساس  PHP و MySQL  و ساده ترین و انعطاف پذیرترین سیستم مدیریت وبلاگ و وب سایت است. وردپرس معمو لا روی یک وب سرور نصب میشود که یا بخشی از سرویس میزبان اینترنت  یا میزبان شبکه است. اگرچه ورد پرس قبلا فقط به عنوان پلت فرم ساخت وبلا گ استفاده میشد اما امروزه به سیستم مدیرت محتوا(CMS) ارتقا پیدا کرده و و میتوان از آن برای ایجاد وب سایت های عملکردی و اپلیکیشن های موبایل بهره مند شد.

آموزش ورد پرس روی ساخت وب سایت تمرکز داشته و برای یادگیری به مهارت های پایه سرچ (آشنایی با گوگل) و توانایی دنبال کردن دستورالعمل ها نیاز دارد. علاوه براین، برای ساختن وب سایت  به زبان هایی مانند html یا برنامه های دیگر نیازی نیست.

وردپرس
وردپرس

دوره آموزش وردپرس ،  چگونگی راه اندازی یک وب سایت وردپرس، اضافه کردن صفحات، اضافه کردن تصاویر، یک تم جدید، افزونه ها، ویدجت ها و نحوه ایجاد وب سایت را آموزش خواهد داد. دوره آموزش وردپرس با زبان کاربر پسند طراحی شده است بنابراین هر کس در هر سطحی میتواند از آن  لذت برده و با توجه توانایی های خود آن را به سهولت یاد بگیرد. دوره آموزشی ورد پرس شامل آموزش برریسی ماهیت وردپرس، رسانه ها، وبلاگ ها، پلاگین ها، صفحات و مدیریت محتوا میشود.

در برنامه آموزشی وردپرس، دانشجویان یاد میگیرند که چطوردامنه و اکانت میزبان را تنظیم کنند، برای تم ها در ورد پرس جستجو کنند، پایگاه داده  را در سرورشان تنظیم کنند، در وب سایت پست بگذارند، از ورد پرس به عنوان سیستم مدیرت محتوا استفاده کنند، ورد پرس را با دیگر رسانه های ی اجتماعی تلفیق کنند و  ورد پرس را بااستفاده ازPHP, CSSو HTML تغییر دهند.

روند گرفتن گواهینامه ورد پرس مستلزم شرکت در امتحان عملی و و تئوریک با تعداد سوالات وزمان مشخص است . و داشتن این گواهینامه ، دانش و تجربه در توسعه سیستم مدیریت محتوای ورد پرس و مدیریت وب سایت وردپرس را اثبات میکند.

ثبت نام دوره نرم افزارسیستم مدیریت محتوا وردپرس (WordPress)