ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی چیست ؟

ماساژ سوئدی شناخته شده ترین نوع ماساژ در غرب و بر اساس مفاهیم غربی آناتومی و فیزیولوژی است . این ماساژ، پایه و اساس دیگر انواع ماساژورهای غربی از جمله ماساژ ورزشی، ماساژ بافت عمیق و ماساژ آروماتراپی محسوب میشود. ماساژ سوئدی می تواند آهسته و ملایم یا با شدت و استحکام باشد و نوع ماساژ به نوع شخصیت درمانگر وابسته است. در ماساژ سوئدی، درمانگر پوست را با روغن ماساژ چرب کرده وبعد حرکات مختلف ماساژ را انجام می دهد. این حرکات بافت عضلانی را شل و تنش ها را آزاد کرده و به تدریج گره های عضلانی را نیز باز می کند. قبل از ماساژ، درمانگر باید در مورد هرگونه آسیب یا شرایط خاص سوالاتی از بیمار بپرسد.

مزیت هایی که ماساژ سوئدی برای بدن دارد شامل بهبود گردش خون، درمان آسیب های عضلانی، کاهش درد و، کاهش استرس و اظطراب، افزایش انعطاف پذیری و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن میشود.

ماساژ سوئدی
ماساژ سوئدی

در برنامه آموزش ماساژ سوئدی ، همه چیز درباره ماساژ سوئدی از یادگیری نحوه آماده کردن بدن ، استفاده از روغن و تکنیک های ماساژ و چگونگی بهبود شیوه ماساژ آموخته داده خواهد شد. در این برنامه، دو دانش تئوری و مهارت های عملی به کارآموزان آموزش داده میشود تا بتوانند این درمان را به صورت صحیح انجام داده و نیازهای مشتری را برآورده سازند.

با آموزش انواع حرکات اساسی و پیشرفته ماساژ، کارآموزان یاد خواهند گرفت چگونه ماساژ حرفه ای بدن را انجام دهند که باعث تحریک گردش خون، تسکین ،آرامش و حفظ بافت عضلانی شود. علاوه بر این، نکات طب سوزنی نیز در مراحل ماساژ سوئدی تلفیق خواهد شد که به تسکین بسیاری از بیماری های رایج مانند استرس، خستگی، درد عضلانی و درد کمک می کند . همچنین، کارآموزان باید قبل ار شروع ماساژ به بیماران مشاوره دهند تا متوجه شوند که چگونه باید ماساژ را با توجه به نیازهای طیف وسیعی از مشتریانی از تمام سنین تطبیق دهند.

ثبت نام دوره ماساژ سوئدی