دیجیتال مارکتینگ

آموزش دوره دیجیتال مارکتینگ

آموزش دوره دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ از ابتدا یکی از پیچیده‌ترین و در عین حال پرطرفدارترین حوزه‌های تخصصی بوده و راه‌های زیادی هم برای کسب زیربنای تئوری این تخصص وجود دارد. از مطالعه شخصی و دقیق شدن در اجزای آن گرفته تا بهره بردن از یک دوره آموزشی سرراست و از پیش تعیین شده.
دیجیتال مارکتینگ به استفاده از رسانه های جدید در دنیای تجارت اطلاق می شود که این بازاریابی دیجیتال بسیار به اینترنت وابسته است. به کلیه خدماتی که به منظور تبلیغات ، برندها، و بررسی رفتار مشتری در بستر اینترنت هستند دیجیتال مارکتینگ می گویند.

مزایای اصلی این نوع بازاریابی

بر‌خلاف بازاریابی آفلاین، به بازاریابان اجازه می‌دهد تا نتایج دقیق را به‌ صورت انلاین مشاهده کنند.

بازاریابی ویروسی

با زیاد شدن شبکه های اجتماعی و استفاده مردم از آنها و افزایش اهمیت رسانه های تبلیغاتی اجتماعی و به اشتراک گذاشتن رسانه های اجتماعی توسط افراد اهمیت بالایی پیداکرده است.

دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی

استفاده از ابزار ایمیل، جهت اطلاع رسانی و برقراری ارتباط با مخاطبین از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی و تکنیکهای مختلف با این زمینه می توانند در طراحی و پیاده سازی یک عملیات موفق دیجیتال مارکتینگ کمک زیادی کرد.

بازاریابی با استفاده از شبکه های اجتماعی

با استفاده از نرم افزارهای ارتباطی جمعی نظیر فیسبوک و تلگرام و …. می باشد صورت می گیرد. در این بازاریابی هدف شناساندن برند و خدمات خود به انسان ها و ارتباط و تعامل بیشتر با مخاطبان و بالفعل کردن مشتریان بالقوه و وفادار کردن این کاربران می باشد. با به اشتراک گذاری کامنت ها این نوع تبلیغ را گسترش می دهند.

نمایش تبلیغات

نوع دیگری از تبلیغات است که برای کاربران راحت تر و قبل فهم تر و تاثیرگذاری بیشتری دارد. بنر نوعی از این تبلیغات می باشد که بدون هزینه نمی باشد. ویدئوهای تبلیغاتی که شرکت ها از محصولات و خدمات خود تهیه میکنند با بالا رفتن سرعت اینترنت جای خود را در تبلیغات بیشتر باز کرده اند.

مزیت دیجیتال مارکتینگ ارزان و دسترس بودن و 24 ساعته بودن است. همچنین به دلیل خاصیت درون گرا بودن روش های Digital Marketing ، بازاریابی اینترنتی می تواند در بسیاری از مواقع در کسب و کارهای مختلف موفق عمل کند و نتیجه موثر ایجاد نماید. استفاده از دیجیتال مارکتینگ روز به روز در حال افزایش است و روش های بازاریابی درون گرا به مرور جایگزین روش های سنتی بازاریابی مانند بازاریابی تلفنی، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، تبلیغ در روزنامه ها و … خواهند شد.

ثبت نام دوره دیجیتال مارکتینگ