زبان PHP

برنامه نویسی به زبان PHP

زبان PHP ، زبان برنامه نویسی رایج و قابل اعتماد در بسیاری از وب سایت های هوشمند و مبتنی بر داده است. این دوره جامع به توسعه دهندگان کمک می کند تا اصول اولیه PHP (شامل متغیرها، اصطلاحات منطقی، حلقه ها و توابع) و درک نحوه اتصال PHP به پایگاه داده MySQL را یاد بگیرند. علاوه بر این، روالهای CRUD اولیه را برای به روزرسانی پایگاه داده، تکنیک های اشکال زدایی و رابط کاربر قابل فراهم می کند پی اچ پی .در درجه اول به خاطر تولید صفحات وب پویا شهرت پیدا کرد و سپس برای ساخت راه حل های وب سفارشی استفاده شد. همچنین، می توان زبان PHP را به سهولت با HTML تلفیق کرد بنابراین اغلب توسعه دهندگان وب ترجیح می دهند از این زبان برنامه نویسی استفاده کنند. علاوه بر این، پی اچ پی دارای فرمت های ساده، تکنیک ها و ویژگی هایی است که برنامه نویسان بدون تلاش میتوانند از آن استفاده مطلوب موثر کنند.

زبان PHP
زبان PHP

دوره عملی برنامه نویسی پی اچ پی دانش لازم برای طراحی و توسعه برنامه های کاربردی پویا و پایگاه داده مبتنی بر وب را با استفاده پی اچ پی فراهم میکند. مزیت یادگیری این زبان برنامه نویسی این است که بر خلاف دیگر زبان های برنامه نویسی برای یک کاربر جدید ساده است اما در عین حال بسیاری از ویژگی های پیشرفته را برای یک برنامه نویس حرفه ای ارائه می دهد. از این رو هر کسی می تواند در عرض چند ثانیه آنرا فرا گرفته و در چند ساعت شروع به نوشتن اسکریپت های ساده کند.
برنامه آموزش زبان PHP ، سطح پایه تا پیشرفته برنامه نویسی در چارچوب پی اچ پی را پوشش می دهد. علاوه بر این، آموزش عملی با پروژه های اختصاصی و چالش ها همرا ه است که دانشجویان را برای محیط حرفه ای آماده میکند. مزیت هایی که به آموزش سریعتر وبهتر PHP کمک میکند اینست که زبان PHP سریع، پایدار و امن است، از بسیاری از پایگاه های داده پشتیبانی می کند و در سیستم عامل های مختلف (ویندوز، لینوکس، یونیکس و غیره) اجرا می شود.

ثبت نام دوره آموزش زبان پردازه‌نویسی متن باز پی اچ پی(PHP)