نرم افزار primavera

Primavera P6

نرم افزار Primavera 

دوره های آموزشی Primavera P6 این مجموعه  با بازتاب کاربردی بسیار بالا و تخصصی از زیر گروه شاخه نرم افزار های کار بردی مرکز معتبر آموزش مجازی پارس میباشد که دانش پژوهان و علاقه مندان پس ازانجام مراحل ثبت نام  در دوره مورد نظر ، با تحویل بسته ی آموزشي Primavera P6 خود که به صورت پستی درب منزل تحویل داده میشود را دريافت می نمایند. پس از مطالعه و درک مطالب  پکیج آموزشی خود  با  شرکت در آزمون  دوره  و موفقیت خود در ازمون ، گواهینامه معتبر دوره آموزشی Primavera P6 را به صورت  کاملا رایگان از مرکزمعتبر آموزش مجازی  پارس دريافت می نمايند.دوره های اموزشی این مجموعه  با بازتاب کاربردی بسیار بالا و تخصصی از زیر گروه شاخه نرم افزار های کار بردی مرکز معتبر آموزش مجازی پارس میباشد که دانش پژوهان و علاقه مندان پس ازانجام مراحل ثبت نام  در دوره مورد نظر ، با تحویل بسته ی آموزشي نرم افزار پریماورا خود که به صورت پستی درب منزل تحویل داده میشود را دريافت می نمایند. پس از مطالعه و درک مطالب  پکیج آموزشی خود  با  شرکت در آزمون  دوره  و موفقیت خود در ازمون ، گواهینامه معتبر دوره آموزشی Primavera P6 را به صورت  کاملا رایگان از مرکزمعتبر آموزش مجازی  پارس دريافت می نمايند.

primavera
primavera

 

• دوره نرم افزار پریماورا با مدرک معتبر

نرم افزار پریماورا

• درباره دوره نرم افزار Primavera

یکی از حائز اهمیت ترین  نرم افزارهای مدیریت  پروژه , نرم افزار Primavera است که در این دوره آموزش  مقدماتی شما در مرحله اول با  محتوای مفاهیم اولیه پروژه آشنا شده، سپس با مطالعه مباحثی نظیر EPS، OBS و WBS، نحوه و اساس ایجاد یک پروژه و تقویم کاری را فراخواهید گرفت. در ادامه این دوره نیز، با اطلاعاتی  نظیر Milestone، Project Code، Activity و Step آشنا خواهید شد. کارایی با نمودار گانت، مقیاس های زمانی، مسیر بحرانی و شناوری و همچنین کار با WPsو Docs نیز ازتخصص های  دیگر مباحث این دوره آموزشی می باشد.

در دوره متوسط این آموزش ،در ابتدا به بررسی ابزار Global Change، طبقه بندی ,زمان بندی فعالیت ها و تنظیمات آن و همچنین گروه بندی داده ها پرداخته ، و در مرحله بعدی با بررسی نحوه کار با منابع، مجموع روش های محاسبه درصد پیشرفت، اهمیت و ارزش محتوای فعالیت ها و انواع Duration در فعالیت ها را خواهید آموخت.

در دوره پیشرفته شما در ابتدا با اصول های گوناگون و گشودن  اطلاعات آشنا شده، سپس با مطالعه اصول هموار کردن منابع، نحوه استفاده از Baseline ها را فراخواهید گرفت. ارزش و اعتبار کسب شده و شاخص های آن، کار با Layout ها، کار با دو محیط Tracking و Issue، تهیه پرینت، گزارش و همچنین ساخت وب سایت پروژه نیز بخش دیگری ازاطلاعات مطالبی است که در دوره پیشرفته با آنها آشنا خواهید شد.

ثبت نام دوره نرم افزار مدیریت پروژه پریماورا P6)Primavera)