آموزش MCSE

آموزش MCSE

آموزش MCSE

با توجه به روند توسعه شبکه در سازمان ها و کاربرد شبکه در اماکن تجاری امروزه افراد زیادی به یادگیری و آموزشی دوره های مهندسی شبکه مایکروسافت پرداخته اند. افرادی که علاقه مندند در دوره های آموزشی MCSE شرکت کنند میتوانند با ثبت نام در یکی از آموزشگاه های کشور دوره آموزشی MCSE را شروع کرده و در پایان مدرک MCSE را در سطح ملی و بین المللی دریافت نمایند.

MCSE چیست ؟

شرکت مایکروسافت دارای دوره های زیادی است که مهندسی شبکه ماکروسافت یا MCSE یکی از دوره های آموزشی آن در زمینه شبکه های کامپیوتری بر مبنای سیستم عامل های سرور و کلاینت مایکر می باشد.

MCSE نشانگر مهارت فرد در پیشروی مراکز داده پیشرفته و مدرن با تخصص های مدیریت هویت، مدیریت سیستم، مجازی سازی، ذخیره سازی و شبکه برای متخصصان شبکه در سطح استاندارد جهانی می باشد. تخصص یک مهندس مایکروسافت در طراحی یک شبکه و نگه داری و اشکال زدایی آن شبکه است.

از کاربرد های مهم شبکه در سازمان ها و شرکت ها می باشد. هر سازمانی علاوه بر طراحی و به کارگیری شبکه ، نیاز به سیستمی دارد که عملکرد شبکه را زیر نظر گرفته و در زمان بروز هرگونه مشکلی ، سریعا عیب یابی نماید. به دلیل کاربرد مهم شبکه در سازمان ها و شرکت های تجاری و نگه داری از شبکه در این محیط ها بازارشغلی مختصصان شبکه رونق فراوانی یافته است .

اولین مدرک برای متخصصین IT مدرک مایکروسافت می باشد که وظیفه تحلیل، طراحی و اجرای سیستم های مبتنی بر ویندوز را در دفاتر و ادارت مختلف به عهده دارند و این مدرک مناسب کسانی است که در یکی از سمت هاای تحلیلگر سیستم ها ، مهندس بخش فنی، مهندس یا تحلیلگر شبکه و مشاور فنی مشغول به فعالیت هستند.

آموزش MCSE
آموزش MCSE

داوطلبان برای دریافت مدرک MCSE موظفند در سه آزمون زیر موفقت را کسب کنند:

  • Installing and Configuring Windows Server 2012 70-411
  • Administering Windows Server 2012 70-41
  • Configuring Advanced Windows Server 2012 Services

ثبت نام دوره MCSE