سئو

کاربرد سئو

سئو (بهینه سازی موتور جستجو) ، فرآیند تاثیر بر قابلیت دیده شدن وب سایت یا صفحه وب در نتایج بدون پرداخت موتور جستجوگر وب است. به طور کلی، صفحاتی که در لیست نتایج جستجو زودتر و بیشتر ظاهر می شوند، بازدیدکنندگان بیشتری از موتور جستجو خواهند داشت و این بازدیدکنندگان میتوانند به مشتریان بالقوه تبدیل شوند. احتمال دارد که سئو مواردی مانند جستجوی تصویر، جستجو ویدیو، جستجوی دانشگاهی، جستجو اخبار و موتورهای جستجوی عمودی مربوط به صنعت را هدف قرار دهد . البته SEO متفاوت از بهینه سازی موتور جستجوی محلی است زیرا دومی بر روی بهینه سازی حضور آنلاین در کسب و کار متمرکز شده و زمانی که کاربر محصولات یا خدمات خاصی را جستجو کند، صفحات وب توسط موتورهای جستجو نمایش داده میشوند. در حالی که، SEO بیشتر بر جستجوی ملی یا بین المللی تمرکز دارد.

سئو
سئو

دوره عملی SEO به شرکت کنندگان آموزش می دهد که چگونه برای موتورهای جستجوگر ، بهینه سازی، تحقیقات کلمات کلیدی، رقبا و ارزیابی برنامه ریزی کنند تا ترافیک جستجوی طبیعی و مشتریان حاصل افزایش یابد. علاوه بر این، این دوره آموزش می دهد که چگونه از تاکتیک های SEO برای بدست آوردن مشتریان جدید استفاده کرده و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان موجود می توانند به آنچه دنبال می کنند دست یابند.

برنامه آموزشی SEO برای ارائه جزئیات در مورد هر کدام از جنبه های افزایش دهنده رتبه بندی جستجوی ارگانیک وب سایت طراحی شده است . این آموزش شامل تمام مراحل برای بهینه سازی موتور جستجو مانند بهترین شیوه های در صفحه، تحقیقات کلیدی، طراحی سایت و معماری، ساختمان لینک، جستجوگرها برای جستجوی محلی، ممیزی سایت و ردیابی SEO میشود. امروزه SEO به مولفه حیاتی بازاریابی تبدیل شده است و داشتن رتبه بندی بالا در نتایج جستجو، برای شرکتهای تجاری در اولویت است.

پس از اتمام آموزش، گواهینامه ای برای دوره مهارت بهینه سازی موتورهای جستجو ارائه میشود.

ثبت نام دوره بهینه سازی سایت (SEO)