SEO

SEO چیست ؟

SEO مخفف عبارت بهینه سازی موتورهای جستجو ست. و متدولوژی استراتژیها ، تکنیک ها و تاکتیک های مورد استفاده برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت یا به دست آوردن رتبه بندی بالا در صفحه نتایج جستجو موتور (SERP) از جمله گوگل، بینگ، یاهو و دیگر موتورهای جستجو را در بر میگیرد. سئو تضمین میکند که وب سایت با استفاده از کلمات و عبارتی که ارائه میشود ، در موتور جستجو نمایان و پیدا شود.

اهمیت دوره های SEO برای کسب و کارهای گوناگون متفاوت است. SEO به کسب و کارهای اینترنتی کمک میکند تا با بالا نگه داشتن رتبه بندی شان، در صدر لیست جستجو قرار بگیرند. البته اینکار تخصصی بوده و نیاز به کارشناس های خاص خود دارد. با این وجود، همه موارد و تکنیک های آموزشی سئو از طریق آموزش منقل میشود. مخاطب های اصلی این دوره، صاحبان کسب و کار، روزنامه نگارها، نویسندگان مستقل، مشاوران SEO، وبلاگ نویس ها و صاحبان سایت های مختلف هستند.

SEO
SEO

هدف از برنامه های آموزشی SEO درک بهتر بهینه سازی موتورهای جستجو ،داشتن برنامه عملیات جستجوگر اینترنتی برای وب سایت و درک نحوه نظارت بر پیشرفت های سئو و حفظ سایت به خوبی بهینه سازی شده است. هدف نهایی SEO این است که قابلیت استفاده سایت را افزایش دهد تا بتوانیم افراد، شرکتها و محصولات مورد نظر مناسب را از موتورهای جستجو بیابیم. بنابراین، هدف از سایت نیز باید به وضوح تعریف شود تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که سایت به این هدف دست پیدا می کند. مخاطبان این برنامه، افراد مایل به بهبود صنعت ، مدیران بازاریابی، افرادی مایل به افزایش ترافیک وب سایت و طراحان وب سایت هستند. هدف ازاین برنامه، بازاریابی وب سایت / محصول در سطح بین المللی، تجربه اینترنت و ایجاد منبع اضافی درآمد است.

پس از اتمام آموزش، گواهینامه ای برای دوره مهارت بهینه سازی موتورهای جستجو ارائه میشود.

ثبت نام دوره بهینه سازی سایت (SEO)