ویندوز 10

آشنایی با اصول ویندوز 10

آشنایی با اصول ویندوز 10

ویندوز 10، سیستم عامل رایانه شخصی، آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت ویندوز و جانشین ویندوز 8 است که توسط مایکروسافت به عنوان بخشی از خانواده سیستم عامل های ویندوز NT منتشر شد. ویندوز 10 برای پاسخ دادن به انتقادات رایج در ویندوز 8 مانند عدم وجود ویژگی های دوستانه سازمانی و ادغام ضعیف رابط کاربری لمسی و صفحه کلید طراحی شده است. از جمله مزیت های ویندوز 10 میتوان به تغییر و حرکت راحتر بین نرم افزارها ، داشتن چندین ویندوز، بازی های بیشتر و سیستم عامل جیبی اشاره کرد.
هدف از دوره ویندوز 10 اینست که همه به نحوی با رابط کاربری ویندوز ، ویژگی ها و برنامه های آن اشنا شده و عملا از انها استفاده کنند و بهره وری خود را با یادگیری بهترین راه ها برای حرکت، سازماندهی و مدیریت کامپیوتر و محتویات آن افزایش دهند.

ویندوز 10
ویندوز 10

این دوره، با آموزش مبانی ویندوز مانند کار با فایل ها و پوشه ها شروع می شود و سپس موضوعات پیشرفته مانند سفارشی سازی ویندوز مطرح میشود. بعد از این دوره شرکت کنندگان باز کردن برنامه ها، کار با عناوین، استفاده ار منوی شروع، استفاده از برنامه ها در نوار وظیفه، سفارشی کردن تنظیمات در ویندوز ، استفاده از برنامه تنظیمات و کنترل پنل و حرکت و استفاده از مرورگر وب جدید را یاد میگیرند.
برنامه آموزش ویندوز 10 ، دانش و مهارت های مورد نیاز برای نصب و پیکربندی دسکتاپ و دستگاه های ویندوز 10 در محیط ویندوز را آموزش کند. مهارت های موردنیاز برای کارکردن با این برنامه شامل یادگیری نحوه نصب و سفارشی سیستم عامل های ویندوز 10 و برنامه ها و پیکربندی محلی، راه اتصال به شبکه و ذخیره سازی ، نحوه پیکربندی امنیت داده ها، دستگاه ها و شبکه ها و حفظ و به روز رسانی و بازیابی ویندوز است.
گواهینامه هایی که برای ویندور 10 ارائه میشود شامل (MCSA) Microsoft Certified Solution Associate و Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA) هستند.

ثبت نام دوره آموزش سیستم عامل Windows 10