آشنایی با نرم افزار پاورپوینت

آشنایی با نرم افزار پاورپوینت

آشنایی با نرم افزار پاورپوینت ، نرم افزار قدرتمند ارائه و ساخت شرکت مایکروسافت است. این نرم افزار میتواند با استفاده از متن، تصویر، فایل صوتی و تصویری، اسلای شوهای زیبا تولید کند. علاوه بر این ، نرم افزار پاورپوینت دارای نرم افزار پردازش کلمه، فهرست کردن، نقاشی، گرافیک و ابزارهای مدیریت ارائه بوده و به گونه ای طراحی شده که استفاده و یادگیری آن ساده باشد. این نرم افزار، جزء مولفه استاندارد نرم افزاری شرکت مایکروسافت آفیس بوده و از اسلاید برای انتقال اطلاعات چند رسانه ای استفاده می کند.
دوره نرم افزار پاورپوینت، مهارتها و آموزش های لازم برای ایجاد اسلاید شوهای واقعی را در اختیار میگذارد. این دوره، برای تدریس مهارتهای مورد نیاز برای موفقیت در اجرای پاورپوینت ، طراحی شده است. هر درس این دوره، شامل دستورالعمل ها و توضیحات گام به گام برای نشان دادن ابتدا و انتهای ارائه با استفاده از ابزارهای پاورپوینت موجود است. این دوره، با مهارت های پایه شروع شده و با آموزش پیشرفت ترین تکنیک ها و ویژگی ها ادامه پیدا میکند.

آشنایی با نرم افزار پاورپوینت
آشنایی با نرم افزار پاورپوینت

در برنامه آموزش نرم افزار پاورپوینت، چگونگی بهبود فرمت متن ، گذاشتن متن و دستکاری گرافیک و استفاده از ابزارهای طراحی مایکروسافت پاورپوینت و ابزار طراحی جدول برای ایجاد نمایه بصری آموزش داده میشود. علاوه بر این، آموزش نحوه استفاده از نرم افزار پاورپوینت برای تغییر ارائه نیز ، پیش از تغییر ارائه زنده ارائه میشود. نتایجی که این آموزش به دنبال دارد شامل ایجاد پیش نمایش های جدید، اضافه کردن متن، تصاویر، فیلم ها و نمودار ها به نمایش ها، قالب بندی اشیاء اضافه شده به ارائه، طراحی اسلایدها با استفاده از تم ها، رنگ ها و جلوه های ویژه و اضافه کردن جلوه های ویژه ا به اسلاید هستند.
بعد از تسلط و تکمیل نرم افزار پاورپوینت، گواهینامه ای از طرف شرکت مایکروسافت به افراد ارایه میشود که نشان دهنده مهارت شان در این نرم افزار است.

ثبت نام دوره آموزش نرم افزار پرده‌نگار پاورپوینت (PowerPoint)