mba اجرایی

مدیریت mba اجرایی (emba)

مدیریت mba اجرایی (emba)

MBA اجرایی، برای مدیران و رهبرانی که مایلند رهبری و شغل خود را ارتقاء دهند یا به دنبال ایجاد تغییر شغلی به سمت فعالیت های استراتژیک بیشتر هستند، طراحی شده است و به مدیران کمک می کند تا پتانسیل رهبری خود را محقق کنند. در این برنامه، به منظور تسریع کار، دانش کسب و کار، مهارت های رهبری و شبکه ها آموزش داده میشود. MBA اجرایی زمینه تبدیل شدن به مدیر کل و رهبر حرفه ای را فراهم میکند. حتی اگر الان هم در حال ارتقاء زندگی حرفه ای و یا توسعه ای فراتر از تخصص تان هستید، باید از MBA اجرایی برای پیشرفت به نقش ارشد، عملکرد و یا موقعیت جغرافیایی و یا توسعه کسب و کار و سرمایه گذاری استفاده کنید.

دلایل انتخاب و دنبال کردن MBA اجرایی ، دریافت دیدگاه جهانی و متضاد بنیادی ،تقویت حرفه و منعکس کردن آن در ابعاد بین المللی، توسعه مهارت های کارآفرینی، ساخت شبکه ای از ارتباطات با نفوذ و توسعه و پیشرفت شخصی است.

mba اجرایی
mba اجرایی

برنامه های MBA اجرایی برای برآوردن نیازهای آموزشی مديران است. دانشجویان MBA اجرایی معمولا دارای تجربه کاری بیشتری هستند. تقاضای برنامه های مدیریتی برای مدیران در حال رشد بوده و همزمان بسیاری از مدیران در صدد افزایش مهارت های مدیریتی شان هستند.

برنامه آموزش MBA اجرایی دوره ای یکپارچه و منظم بوده و هدفش اینست که فرصتی بینظیر در اختیار افراد حرفه ای بگذارد تا بدون دخالت در مسیر شغلی فعلی، بتوانند بر مهارت های اداری خود تسلط پیدا کنند. برنامه های اجرایی MBA توسط برخی از دانشگاه های برتر ارائه شده و تقاضای زیادی برای این برنامه خاص وجود دارد. اگر چه ساختار پایه برنامه MBA اجرایی یکسان است، اما در برخی از مناطق متفاوت بوده و افراد باید قبل ازتصمیم گیری در این زمینه، از ساختار دوره و گزینه های موجود آگاهی داشته باشند.

ثبت نام دوره مدیریت MBA کسب و کار