اصول وردپرس

اصول وردپرس

اصول وردپرس ، ابزار ایجاد وب سایت منبع بازو بوده و به زبان PHP نوشته شده است. افراد اغلب، به اشتباه وردپرس را فقط در پلت فرم وبلاگ نویسی طبقه بندی می کنند در حالی که ، ورد پرس ساده ترین و قوی ترین سیستم مدیریت محتوای وب سایت (یا سیستم مدیریت محتوا) محسوب میشود. علاوه بر این، ورد پرس امکان ایجاد وب سایت ها و برنامه های کاملا کاربردی تلفن همراه را نیز فراهم میکند. همچنین، سهولت استفاده و انعطاف پذیری ورد پرس موجب شده تا بسیاری از وبلاگهای معروف، رسانه های خبری، سایت های موسیقی ، نرم افزار ورد پرس را به کار بگیرند.
برنامه آموزش وردپرس ، زمینه طراحی وب سایت یا وبلاگ را برای استفاده شخصی یا سازمان هایی با هر اندازه فراهم میکند. شرکت کنندگان این برنامه، یاد خواهند گرفت که تم وردپرس را انتخاب کرده و اصلاح کنند، منطق محتوای وب را سازماندهی کرده و تصاویر و ویدئو را یکپارچه کنند.

اصول وردپرس
اصول وردپرس

همچنین، برنامه آموزش وردپرس ، نحوه استفاده و توسعه پروژه منبع باز وردپرس را معرفی می کند . این برنامه ، چگونگی ایجاد وبسایت وردپرس ، اضافه کردن صفحات ، تصاویر ، یک تم جدید، افزونه ها، ویدجت ها و نحوه ساخت وب سایت برای خود را آموزش میدهد.
در دوره ورد پرس، دانشجویان تکنیک های مختلفی برای توسعه وردپرس از جمله استفاده مجدد کد، پایگاه داده ،طراحی، SQL، اعتبار سنجی فرم، ارسال ایمیل، مدیریت محتوا و جلسات را یاد خواهند گرفت و از طریق ایجاد چند برنامه نمونه، با ساختار یک برنامه وب اشنا میشوند. همچنین، دانشجویان می آموزند که از پلاگین های مفید و ویژگی های وردپرس استفاده کرده، تم های وردپرس را شخصی کرده و مشکلات مربوط به وردپرس معمولی را حل کنند.
شرکت کنندگان بعد از امتحانات عملی و تئوریک، گواهینامه ای مبنی بر اثبات مهارت در ورد پرس دریافت خواهند کرد.

ثبت نام دوره نرم افزارسیستم مدیریت محتوا وردپرس (WordPress)